چند روز پیش آمازون انگلیس بازی بتمن آرکام کالکشن را در بین محصولات خود قرار داد و اعلام کرد که این بازی برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود. حالا «گز دِیوس» مدیر بازاریابی استودیوی بازیسازی «راک‌استدی» این بازی را تایید کرده و اعلام کرد که چنین نسخه‌ای واقعی است و در شهریورماه راهی بازار می‌شود. او به این موضوع اشاره کرد که آرکام کالکشن تنها در اروپا عرضه می‌شود و خبری از عرضه در آمریکا نیست.

آرکام کالکشن

یکی از آیتم‌های جذابی که در آرکام کالکشن قرار دارد لباسی به نام Earth 2 Dark Knight است. البته این لباس به همه کسانی که بازی Batman: Arkham Knight را خریداری کرده‌اند، به رایگان داده می‌شود. این لباس در اوایل سال ۲۰۲۰ منتشر می‌شود و آیتمی است که به شکل انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ خواهد بود.

آرکام کالکشن

مجموعه بتمن آرکام کالکشن شامل سه بازی اصلی بتمن می‌شود که استودیوی راک‌استدی آن‌ها را ساخته است. سه بازی Arkham Asylum ،Arkham City و Arkham Knight. استودیوی راک‌استدی پس از ساخت بازی شوالیه آرکام بازی دیگری راهی بازار نکرده است. شایعات درباره بازی جدید این استودیو بسیار زیاد است؛ اما هنوز چیزی از آن نمی‌دانیم.


منبع:‌ VG247

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید