سونی آپدیت 6.72 را برای پلی استیشن 4 منتشر کرد و حتی مشخص کرد که این آپدیت چه تغییراتی روی این کنسول به وجود می‌آورد. آپدیت 6.72 پلی استیشن 4 که ۴۴۲٫۴ مگابایت حجم دارد، کمی عملکرد این کنسول را بهبود می‌بخشد و اگر اینترنت پرسرعتی داشته باشید، زمان دانلود این آپدیت طولانی نخواهد بود.

سونی در اسفندماه آپدیت ۶٫۵۰ کنسول PS4 را منتشر کرده بود که یکسری قابلیت‌های مفید برای Remote Play روی گوشی‌های iOS در اختیار کاربران قرار می‌داد. از طرف دیگر در آپدیت ۶ این کنسول امکان تغییر عکس پس‌زمینه با عکس داخل USB در اختیار کاربران قرار گرفته بود.

آپدیت 6.72 پلی استیشن 4

آپدیت 6.72 پلی استیشن 4 در حالی منتشر می‌شود که امکانات شگفت‌انگیزی را در برندارد و تنها عملکرد کنسول را بهبود می‌بخشد. هم‌اکنون با متصل شدن به اینترنت می‌توانید این آپدیت جدید را روی کنسول خود نصب کنید. برای بازی کردن آنلاین با دسترسی به امکانات آنلاین کنسول خود حتما باید این آپدیت را نصب کنید.


منبع: WCCFTech

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید