امروز اپل به‌روزرسانی جدید را برای دستگاه‌های مختلفش منتشر کرد. این به‌روزرسانی شامل آپدیت iOS 12.4 برای گوشی‌های آیفون، آپدیت macOS Mojave 10.14.6 برای کامپیوترهای مک و آپدیت watchOS 5.3 را برای ساعت‌های هوشمند اپل واچ می‌شود. جالب است بدانید برای دستگاه‌های قدیمی هم که دیگر به‌روزرسانی‌های جدید را دریافت نمی‌کنند، iOS 9.3.6 و iOS 10.3.4 منتشر شده است که مشکل GPS را که باعث بهم ریختن تاریخ و ساعت دستگاه می‌شد، برطرف می‌کنند.

آپدیت iOS 12.4 این قابلیت را اضافه می‌کند که اطلاعات آیفون قدیمی‌تان را به‌صورت بی‌سیم به آیفون جدیدتان منتقل کنید. همچنین بخش امنیتی اپلیکیشن Walkie-Talkie را اصطلاح می‌کند. البته باید آپدیت watchOS 5.3 را هم روی ساعت هوشمندتان نصب کنید.) در آپدیت iOS 12.4 یک سری بهبود در اپلیکیشن Apple News انجام شده است و از این به بعد می‌توانید به‌صورت آنلاین یا آفلاین، مجله‌های دانلود شده را در بخش My Magazines بخوانید. می‌توانید به‌صورت دستی هم، مجله‌های دانلود شده را پاک کنید.

در آپدیت watchOS 5.3 علاوه بر اصطلاح اپلیکیشن Walkie-Talkie، قابلیت ثبت نوار قلب در کشورهای کانادا و سنگاپور در اپل واچ ۴ فعال شده است.

آپدیت watchOS 5.3

macOS Mojave 10.14.6 همان تغییرات اپلیکیشن Apple News را که پیش‌تر گفتیم، در این سیستم‌عامل هم اعمال می‌کند. همچنین مشکل ساخت پارتیشن بوت کمپ را در آی‌مک‌ها و مک‌مینی‌هایی که از حافظه‌های Fusion استفاده می‌کنند، برطرف شده است. مشکل گرافیکی هم که هنگام بیدار دستگاه از حالت Sleep اتفاق می‌افتاد، برطرف شده است. مشکل گرافیکی دیگری هم که باعث می‌شد ویدیوهای تمام‌صفحه در مک‌مینی‌ها، مشکی نشان داده شوند، پس از آپدیت macOS Mojave 10.14.6 برطرف می‌شود. درنهایت، مشکل هنگ کردن دستگاه‌های مک، هنگام ری استارت کردن از بین رفته است.

آپدیت iOS 12.4 و سایر آپدیت‌هایی که گفته شد، از همین امروز در اختیار کاربران دستگاه‌های اپل قرار گرفته است.


منبع: GSMArena

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید