به گفته سایت The Console Club دوبازی Assassin’s Creed Rogue و Assassin’s Creed 4: Black Flag برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شوند. البته این دو بازی برای سوییچ سریعا از روی سایت حذف شدند، اما کاربران زیادی متوجه این موضوع شدند.

به نظر می‌رسد که یوبی‌سافت قصد دارد نسخه ریمستر شده دو بازی Assassin’s Creed Rogue و Assassin’s Creed 4: Black Flag را برای نینتندو سوییچ راهی بازار کند. حتی «دنیل احمد» تحلیلگیر حوزه بازی هم این خبر را تایید کرده  و گفته که این اتفاق در تاریخ ۱۵ آذرماه رخ می‌دهد.

مطالب پیشنهادی
Assassin’s Creed 4: Black Flag برای نینتندو سوییچ

با این حال شرکت یوبی‌سافت هنوز این خبر را تایید نکرده است و مشخص نیست که این بازی‌ها برای سوییچ عرضه می‌شوند یا خیر. از آنجایی که یوبی‌سافت امسال قسمت جدیدی از سری Assassin’s Creed راهی بازار نکرده، بعید نیست که این بازی‌ها برای سوییچ منتشر شوند. شرکت نینتندو فردا یک برنامه زنده برای اعلام بازی‌های جدید سوییچ خواهد داشت. بعید نیست که در این برنامه عرضه Assassin’s Creed Rogue و Assassin’s Creed 4: Black Flag برای نینتندو سوییچ تایید شود.

چند ماه پیش نسخه ریمستر شده Assassin’s Creed 3 هم برای سوییچ منتشر شده بود.

منبعVG247
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید