فیلم حاشیه اقیانوس آرام یا Pacific Rim یکی از فیلم‌های علمی-تخیلی خوبی بود که در سال ۲۰۱۳ توسط «گی‌یرمو دل تورو» ساخته شد. حالا قرار است انیمه حاشیه اقیانوس آرام هم ساخته شود. امروز مشخص شد که انیمه حاشیه اقیانوس آرام قرار است در سال ۲۰۲۰ روی نتفلیکس قرار بگیرد. همچنین مشخص شده که قرار است دو فصل از اینمه حاشیه اقیانوس آرام ساخته شود.

انیمه حاشیه اقیانوس آرام

هنوز اطلاعات بیشتری درباره صداپیشه‌هایی که در این اینمه حضور خواهند داشت، منتشر نشده و کارگردان آن هم مشخص نیست؛ اما به نظر می‌رسد که با مجموعه خوبی مواجه شویم. نتفلیکس قبلا انیمه «کسلوانیا» را ساخته بود که توانسته بود نظر مخاطب‌ها را به خود جلب کند. فیلم اول حاشیه اقیانوس آرام در حالی به فروش خوبی دست پیدا کرد و نقدهای خوبی کسب کرد که فیلم دوم عملکرد خوبی نداشت. فیلم دوم در حالی ساخته شد که دل تورو آن را نساخته بود. حالا فیلم سوم این مجموعه هم در دست ساخت است.


منبع:‌ Engadget

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید