آمازون قصد دارد سریال ارباب حلقه ها را با بودجه‌ای شگفت‌انگیز بسازد. سریالی که قصد دارد بهتر از هر فیلم سینمایی دیگر یا هر سریالی باشد. سریال ارباب حلقه‌ ها هم اکنون به یکی از مورد انتظارترین سریال‌های دنیا تبدیل شده و مردم منتظر پخش آن هستند. حالا امروز اطلاعات جدیدی از این سریال منتشر شده و اولین بازیگر سریال ارباب حلقه ها مشخص شده است.

بازیگر سریال ارباب حلقه ها

بر اساس گزارشی که سایت Variety منتشر کرده، «مارکلا کاوناگ» (Markella Kavenagh) استرالیایی که در سریال Romper Stomper بازی کرده بود، اولین بازیگر سریال ارباب حلقه ها خواهد بود. گفته شده کاوناگ نقش شخصیتی به نام «تیرا» (Tyra) را بازی می‌کند که هنوز اطلاعاتی از آن منتشر نشده است. شاید تیرا شخصیتی کاملا جدید باشد که برای این سریال خلق شده است. این کار را پیتر جکسون در فیلم هابیت هم انجام داد و شخصیت «توریل» را با بازی «اوانجلین لیلی» را در فیلم خلق کرد. آمازون نسبت به این خبر واکنشی نشان نداده است، اما منابع مختلف این اتفاق را تایید کرده‌اند.

نقشه سریال ارباب حلقه ها

فیلم‌نامه سریال ارباب حلقه‌ها توسط «دی.جی. پین» و «پاتریک مک‌کی» نوشته می‌شود. حتی مشخص شده «بریان کاگمن» از سریال «بازی تاج‌وتخت» هم به‌عنوان مشاور در این پروژه حضور دارد. گفته شده «خوان آنتونیو بایونا» چند قسمت از این سریال را کارگردانی خواهد کرد.

سریال ارباب حلقه ها

گفته شده سریال ارباب حلقه‌ها به اتفاقات عصر دوم سرزمین میانه می‌پردازد و نشان می‌دهد که سارون چگونه با حلقه خود به‌قدرت می‌رسد. این سریال با همکاری شرکت برادران وارنر، شرکت نیولاین سینما و تالکین استیت ساخته می‌شود. هنوز مشخص نیست که سریال ارباب حلقه‌ها دقیقا در چه تاریخی پخش می‌شود.


منبع: Variety

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید