جدیدترین فیلم از مجموعه «نابودگر» (Terminator) اواخر سال ۲۰۱۹ راهی سینما می‌شود. فیلمی که «نابودگر: سرنوشت تاریک» نام دارد. به همین مناسبت، چند روز پیش اولین تریلر نابودگر سرنوشت تاریک منتشر شد. سازندگان فیلم اعلام کرده‌اند که سرنوشت تاریک دنباله مستقیم دو فیلم اول ترمیناتور خواهد بود و به همین دلیل، سعی کرده‌اند فضایی نزدیک به فیلم‌های قبلی داشته باشد. در اولین تریلر نابودگر سرنوشت تاریک شخصیت «سارا کانر» را هم مشاهده می‌کنید. سارا کانر که نقش او را «لیندا همیلتون» بازی می‌کند، در پوستر منتشر شده از بازی هم دیده می‌شود.

در حالی که اطلاعات زیادی از این فیلم منتشر نشده، حضور یکسری از شخصیت‌های اصلی در فیلم تایید شده است. «آرنولد شوارتزنگر» یک‌بار دیگر هم در این مجموعه فیلم‌ها دیده می‌شود. لیندا همیلتون نقش سارا کانر را در سال ۱۹۸۴ در فیلم نابودگر بازی کرد. او در سال ۱۹۹۱ هم در فیلم نابودگر 2 حضور داشت. حالا پس از نزدیک به ۳۰ سال بار دیگر این نقش را بازی می‌کند. «جیمز کامرون» نویسنده و کارگردان دو فیلم اول این مجموعه به عنوان تهیه‌کننده روی این پروژه حضور دارد. کارگردان این فیلم هم «تیم میلر» است که بیشتر او را به واسطه ساخت Deadpool می‌شناسیم. فیلم نابودگر سرنوشت تاریک قرار است در تاریخ ۱۰ آبان ماه اکران شود.

در ادامه می‌توانید اولین تریلر نابودگر سرنوشت تاریک را مشاهده کنید:


منبع:‌ Coming Soon

اسپارتان‌ها جاودانه‌ می‌مانند. از گذشته‌ای دور تا آینده‌ای نا مشخص همیشه ناجی انسان‌ها بوده‌اند. مستر چیف یکی از معدود اسپارتان‌های باقی مانده است که در تاریک‌ترین لحظه‌های بشریت نقش فرشته روشنایی را ایفا کرده.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید