در حالی که دو سرویس «اچ‌بی‌او گو» (HBO Go) و «اچ‌بی‌او نو» (HBO Now) به فعالیت خود ادامه می‌دهند، سرویس «اچ بی او مکس» (HBO Max) هم معرفی شد. شرکت وارنر مدیا با بیان این خبر اعلام کرد که اچ بی او مکس یک سرویس استریم فیلم و سریال حق اشتراکی خواهد بود و رقیبی برای نتفلیکس، هولو و دیزنی پلاس به‌حساب می‌آید.

در بیانیه راه اندازی اچ بی او مکس گفته شده:

این سرویس با توجه به میراث اچ بی او در ساخت فیلم‌ها و سریال‌هایی که جایزه‌هایی زیادی برده‌اند، راه‌اندازی شده است. سرویس جدید می‌تواند تجربه کاربران با به حداکثر برساند و محتوای انحصاری جذابی را پیش روی مخاطب قرار دهد.

 اچ بی او مکس

شرکت وارنر مدیا اعلام کرد که تمام قسمت‌های سریال محبوب «دوستان» به صورت انحصاری روی این سرویس قرار می‌گیرد.  سرویس اچ بی او مکس قرار است در بهار سال ۲۰۲۰ در اختیار علاقه‌مندان قرار بگیرد و به نظر می‌رسد که سریال «دوستان» می‌تواند کاربران زیادی برای این سرویس جذب کند. این سریال در سال ۲۰۱۹ سرویس نتفلیکس را ترک می‌کند. دو سریال کمدی دیگر از جمله The Fresh Prince of Bel-Air و Pretty Little Liars هم روی این سرویس استریم جدید قرار می‌گیرند. سریال‌های دیگری مانند Batwoman، Katy Keene و Riverdale هم روی این سرویس پخش می‌شوند.

سرویس اچ بی او مکس شامل محتوای مختلفی از شرکت‌های Warner Bros. ،New Line ،DC Entertainment ،CNN ،TNT ،TBS ،truTV ،The CW ،Turner Classic Movies ،Cartoon Network ،Adult Swim ،Crunchyroll ،Rooster Teeth ،Looney Tunes می‌شود.


منبع: The Verge

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید