کارن گیلان، بازیگر فیلم اونجرز ، در گفتگو با مارک مالکین از رویایش برای کارگردانی یک اثر در دنیای سینمایی مارول پرده برداشت؛ این گفتگو در قالب پادکستی به نام «The Big Ticket» انجام شد.


«من به‌صورت مداوم از Kevin Feige می‌پرسم که این اتفاق کی خواهد افتاد؟ من هنوز منتظرم!»

او در ادامه توضیح داد که قصد ندارد «هر فیلمی» را کارگردانی کند، او مصمم است که به جهان سینمایی مارول پا بگذارد.

من فکر می‌کنم که این فیلم باید فیلمی خاص باشد و احساسی قوی دارم که به من می‌گوید بهترین گزینه برای انجام این کار هستم. بدیهی است که به دنبال کارگردانی هر فیلمی که سر راهم قرار بگیرد نیستم.

بازیگر فیلم «انتقام جویان: پایان بازی» در ادامه این گفتگو، انتظارش برای تماشای فیلم «Black Widow» را با شنوندگان در میان گذاشت؛ این فیلم، اولین حضور انفرادی اسکارلت یوهانسون در نقش یک ابرقهرمان زن است. وقتی میزبان گفتگو از بازیگر فیلم اونجرز پرسید که فکر می‌کند «چرا چنین مدت زیادی زمان لازم بود تا یک ابرقهرمان زن در دنیای مارول سر برآورد و تصویری مستقل از خود به‌جا بگذارد؟»، گیلان در پاسخ به این سوال گفت: «به نظر می‌رسد که چنین تصویری از قبل وجود داشته است.»

«فکر می‌کنم توجه ما به‌تازگی به فیلم‌های ابرقهرمانی با محوریت قهرمانان زن جلب شده است» او این‌گونه ادامه داد: «این موضوع به نوعی جدید است و ما در دورانی به سر می‌بریم که شاهد چنین تغییراتی هستیم. کاپیتان مارول فیلمی عالی بود، من در سینما اشک ریختم؛ خیلی خوشحالم که اسکارلت این‌قدر فوق‌العاده ظاهر شده بود و مردم هم دوستش داشتند. فکر می‌کنم که دیگر وقت آن است که به تماشای Black Widow بنشینیم و نقش‌آفرینی او در قالب قهرمان اصلی را ببینیم.»

بازیگر فیلم اونجرز

بازیگر اونجرز به بازگشت دوباره جیمز گان به گروه سازنده اونجرز در سال جاری اشاره کرد و گفت که مجموعه فیلم‌های انتقام‌جویان بدون حضور او، قادر به حفظ کیفیت همیشگی‌شان نبودند. پیش‌ازاین، گان به دلیل چند توییت بحث‌برانگیز از گروه تولید اخراج شده بود.

بازیگر فیلم اونجرز

«شخصیت جیمز؛ من خاستگاه اصلی آن فیلم‌ها را فقط در شخصیت جیمز می‌بینم؛ شوخ‌طبعی او، نوشته‌هایش، سلیقه موسیقیایی‌اش. کاراکتر‌های فیلم، امتداد او هستند و مجموعه فیلم‌ها بیشتر شبیه پروژه شخصی او به نظر می‌رسند.»


منبع: Variety

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید