مدتی پیش، بازی موبایل برکینگ بد با نام Breaking Bad: Criminal Elements معرفی شد و حالا کاربران گوشی‌های اندرویدی و iOS می‌توانند این بازی را دانلود کنند.

بازی موبایل برکینگ بد با همکاری عوامل سریالش ساخته شده؛ بنابراین روند داستان و گیم‌پلی آن کاملا بر مبنای سریال است. در ابتدای بازی، همانند شخصیت والتر وایت، شما نقش یک تازه‌کار را دارید و باید تلاش کنید تا امپراتوری خود را بسازید؛ با این تفاوت که این بار شما برای والتر وایت و همکارش، جسی پینکمن، کار می‌کنید و باید پس از کمک به آن‌ها، به فکر توسعه بیزینس خودتان باشید.

نکته جالب در مورد بازی موبایل برکینگ بد این است که در هیچ جای این بازی اسمی از مواد مخدر آورده نمی‌شود و همه‌جا به لغت «بیزینس» اکتفا شده است. در این بازی، شما روی ساخت محصولی کار می‌کنید که به‌راحتی می‌توانید ماهیت آن را تشخیص دهید.

اگر جزو طرفداران بی‌شمار این سریال هستید، حتما بازی موبایل برکینگ بد را نصب کنید. این بازی به‌صورت رایگان در فروشگاه‌های گوگل پلی استور و اپل اپ استور عرضه شده است، ولی تعداد زیادی خرید درون برنامه‌ای برای آن وجود دارد که قیمتشان بین ۱٫۴۹ دلار تا ۱۵۹٫۹۹ دلار است. البته بعید است که بخواهید ۱۵۹٫۹۹ دلار (معادل دو میلیون تومان) روی خرید درون برنامه‌ای یک بازی موبایل هزینه کنید.

ویدیوی معرفی این بازی را در ادامه ببینید:

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ آیا می‌تواند به تفریح خوبی برای طرفداران سریال برکینگ بد تبدیل شود؟


منبع: Phone Arena

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید