شرکت یوبی‌سافت در جریان نمایشگاه E3 2019، علاوه بر معرفی رسمی بازی «واچ داگز لیجن»، ویدیویی ۱۱ دقیقه‌ای هم از روند این بازی را نشان داد که یکی از جذاب‌ترین امکانات جدید بازی را نشان می‌دهد: در بازی واچ داگز لیجن، شخصیت بازی می‌تواند کنترل هرکدام از افراد شهر یا NPCها را در دست بگیرد تا در شهر لندن، یک حرکت مردمی تشکیل دهد.

در ادامه این ویدیوی ۱۱ دقیقه‌ای را ببینید:

مطالب پیشنهادی

ویدیوی گیم‌پلی واچ داگز لیجن نشان می‌دهد که هرکدام از افراد شهر، قابلیت‌های ویژه‌ای دارند و شخصیت اصلی می‌تواند با کنترل کردنشان، از توانایی‌هایی آن‌ها استفاده کند. یکی از بخش‌های جالب این ویدیو، در دست گرفتن کنترل یک زن سال‌خورده، حمله به یک مقر فرماندهی، هک کردن ربات و لگدزدن به گارد این مقر است.

مورد بعدی این‌که مثل اکثر بازی‌های شرکت یوبی‌سافت، بازی واچ داگز لیجن هم حالت آنلاین دارد. در این حالت، شما با دو نفر دیگر از دوستانتان می‌توانید در دنیای بازی به‌صورت سه‌نفره گشت‌وگذار کنید یا اینکه ماموریت‌های مخصوص حالت چندنفره را انجام دهید. طبق گفته یوبی‌سافت، این بازی قرار است به‌روزرسانی‌های رایگانی دریافت کند که بخش‌های جدیدی را به بخش آنلاین آن اضافه می‌کند؛ چیزی شبیه به بازی GTA.

بازی واچ داگز لیجن در ۱۶ اسفندماه امسال، برای کامپیوترهای شخصی و کنسول‌های بازی عرضه خواهد شد.


منبع: VG247

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید