بعد از عرضه بازی فاجعه بار Artifact توسط شرکت والو، این استودیوی معروف و محبوب بازی دیگری راهی بازار کرد. بازی بسیار متفاوتی که کسی فکر آن را نمی‌کرد. بازی DOTA برای موبایل نه تنها یک بازی کارتی نیست، بلکه یک بازی در سبک MOBA همانند نسخه اصلی هم نیست. بازی DOTA برای موبایل DOTA Underlords نام دارد که قبلا به صورت یک Mod برای بازی DOTA 2 عرضه شده بود. بازیکنان در این بازی گروهی از قهرمان‌ها را انتخاب می‌کنند تا به با هم رقابت کنند. مبارزه‌ها به صورت خودکار رخ می‌دهند؛ اما کاربران مشخص می‌کنند که قهرمان‌ها در چه زمانی ارتقا قدرت پیدا کنند. اگر با قهرمان‌های دنیای DOTA آشنایی داشته باشید، قطعا بازی DOTA برای موبایل هم نظر شما را به سمت خود جلب می‌کند. البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که این بازی هیچ ارتباطی با نسخه اصلی ندارد و روند کاملا جدیدی را در پیش گرفته است.

بازی DOTA برای موبایل هم‌اکنون مراحل آزمایشی را پشت سر می‌گذارد که برای اندروید و iOS منتشر شده است. کاربران می‌توانند این بازی را به‌رایگان از اپ استور و گوگل پلی دانلود کنند. سازندگان بازی اعلام کرده‌اند که بازی قابلیت Cross Play دارد و بازیکنان هر دو پلتفرم موبایل می‌توانند با هم بازی کنند. حتی می‌توانید بازی را روی دو پلتفرم دنبال کنید. شرکت والو اعلام کرده که در آینده قابلیت Battle Pass به بازی اضافه می‌شود که شامل بخش‌هایی مانند پیشرفت‌ها، آیتم‌های ظاهری و بردهای شخصی‌سازی‌شده می‌شود.

مطالب پیشنهادی

منبع: Phone Arena

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید