شرکت والو پس از سالها قسمت جدیدی از مجموعه بازی‌های Half-Life را معرفی کرد. بازی Half-Life Alyx که قرار است در اسفند ماه امسال برای کامپیوترهای شخصی راهی بازار شود. باید به این موضوع اشاره کنیم که بازی Half-Life Alyx تنها برای هدست‌های واقعیت مجازی ساخته می‌شود.

شرکت والو اعلام کرده که اتفاقات بازی Half-Life Alyx بین اتفاقات Half-Life 2 و Half-Life 1 است. همچنین مشخص شده که بازی از ابتدا ساخته شده و یک بازی کامل و بسیار طولانی خواهد بود.

بازیکنان در این بازی در نقش Alyx قرار می‌گیرند. او وظیفه حل کردن معماهای مختلف، مبارزه با دشمنان و از بین بردن بیگانگان را به عهده دارد.

استودیوی والو اعلام کرده که مدت زمان بازی Half-Life Ayx به اندازه بازی Half-Life 2 خواهد بود. این استودیو اعلام کرده که بازیکنان بهتر است قبل از این بازی یک بار دیگر Half-Life 2: Episode 2 را تجربه کنند.

این بازی جدید با موتور بازیسازی Source 2 ساخته شده و تنها با هدست‌های واقعیت مجازی قابل بازی خواهد بود. قیمت آن هم ۶۰ دلار اعلام شده است. با این حال اگر خریدار هدست Index VR باشید، این بازی را رایگان دریافت می‌کنید.

در ادامه می‌توانید تصاویر شده از این بازی را مشاهده کنید.

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید