شرکت الکترونیک آرتز اعلام کرد که Need for Speed جدید را در نمایشگاه E3 2019 نشان می‌دهد، اما این بازی قرار است پاییز امسال راهی بازار شود. با این حال امروز عنوان جدیدی به نام بازی Need of Speed Heat لو رفت. از آنجایی که نام Need for Speed Heat لو رفته است به نظر می‌رسد که این بازی قرار است پاییز امسال راهی بازار شود.

حالا احتمال می‌رود که این بازی در نمایشگاه گیمزکام که ماه آینده برگزار می‌شود، معرفی شود. اطلاعات بازی Need of Speed Heat توسط وب‌سایت استرالیایی Gameware لو رفته است. این وب‌سایت قسمت جدید مجموعه بازی‌های NFS را برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ معرفی کرده و کاربران هم می‌توانند آن را پیش خرید کنند.

بازی Need for Speed Heat

بازی Need of Speed Heat لو رفت، اما تاریخ انتشار آن مشخص نیست. نمایشگاه گیمزکام در اواسط مردادماه در کشور آلمان برگزار می‌شود. هنوز اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر نشده است.


منبع: VG247

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید