یوبی‌سافت تا مدتی دیگر بازی The Division 2 را راهی بازار می‌کند. بازی‌ای که پس از عملکرد نه‌چندان موفق Anthem بیش‌ازپیش موردتوجه قرار گرفته است. نسخه دوم همچنان همان روند Game as Service را در پیش گرفته و قرار است پس از عرضه، کلی مضامین داستانی، مراحل و چالش‌های مختلف به بازی عرضه شود. The Division 2 با توجه به بازخورد گیمرها از نسخه اول ساخته شده‌ و انتظار می‌رود که پیشرفت‌های قابل‌ملاحظه‌ای در مقایسه با نسخه اول داشته باشد. قسمت اول این بازی بیش از ۲۰ میلیون گیمر داشت و همین پشتوانه باعث شده که نسخه دوم بزرگ‌تر و چالش‌برانگیزتر ساخته شود.

اتفاقات بازی The Division 2 هفت ماه پس از اتفاقات قسمت اول رخ می‌دهد. در نسخه اول شاهد این موضوع بودیم که ویروسی مرگ‌بار در شهر نیویورک و بعدازآن در سرتاسر دنیا پخش شد که مردم را فلج می‌کرد و سپس می‌کشت. زمانی که ویروس پخش شد، گروه The Division که از ماموران حرفه‌ای تشکیل شده وظیفه پیدا کرد که از شهر دفاع و از مردم نجات‌یافته دفاع کند.

حالا ماجراهای قسمت دوم به شهر واشنگتن رفته تا این شهر را از پا دربیاورد. حالا گروه The Division به همراه مامورانش که هفت ماه در نیویورک مبارزه‌ کرده‌اند، وظیفه پیدا می‌کنند که به واشنگتن بروند تا از نابودی شهر جلوگیری کنند.

بازی توسط استودیوی Ubisoft Massive ساخته شده که نسخه اول را هم ساخته بودند. بازی یک عنوان آنلاین Open-World در سبک اکشن RPG است. تجربه بازی در شهر واشنگتن قطعا موردتوجه گیمرها قرار می‌گیرد. منطقه‌های دیدنی و مشهور این شهر در بازی دیده خواهند شد. سیستم RPG بازی هم بسیار سریع پیاده‌سازی شده و گیمرها می‌توانند این بازی را به‌صورت تنها یا با دوستانشان تجربه کنند. سناریوی داستانی بازی شامل قسمت‌های PvP و The Dark Zone هم می‌شود که در آن‌ها هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد.

تغییرات شهر واشنگتن: زمانی که ویروس به شهر منقل می‌شد، توفان‌های مختلف، سیل، آشوب‌های این‌چنینی شهر را از بین می‌برند. به همین دلیل، گشت‌وگذار در این شهر ویران‌شده می‌تواند جذاب باشد. بازی برخلاف نسخه قبل که در زمستان اتفاق می‌افتاد، این بار در تابستان در جریان است. خیابان‌های شهر از دشمنان مختلف پر شده‌اند و هر گروه قسمتی از شهر را به‌دست گرفته‌اند. این وظیفه ماموران The Division است که شهر را نجات دهند.

بهترین تجربه ممکن پس از اتمام بازی: بازی The Division 2 قرار است بهترین تجربه از محتوای پس از پایان بازی را در اختیار گیمرها قرار دهد. این بازی سعی خواهد کرد پس از به‌پایان رسیدن بخش داستانی، همیشه مضامین جدیدی را در اختیار گیمرها قرار دهد. همیشه چالش‌های مختلفی پیش روی گیمرها قرار می‌گیرند که بعضی از آن‌ها واقعا هیجان‌انگیز هستند. بازیکنان در این بازی به سه محتوای اصلی پس از زمان عرضه دسترسی خواهند داشت. مضامینی که بخش داستانی جدید و نقشه‌های مختلفی پیش روی گیمرها قرار می‌دهند.

پیشرفت متفاوت بازیکنان: بعدازاینکه بازی اصلی به‌پایان رسید به تخصص‌های جدیدی دسترسی پیدا می‌کنید. تخصص‌هایی که Demolitionist، Sharpshooter و Survivalist نام دارند. هرکدام از این تخصص‌ها یک دنیای جدید را پیش روی گیمرها قرار می‌دهند که شامل مهارت‌های جدید و مودهای مختلف است.

دنیای زنده: مردم شهر و دشمنان برای زنده ماندن در تلاش هستند. برای زنده ماندن هم به دارو، غذا و مهمات نیاز خواهید داشت. دشمنان بازی هم در بعضی مواقع باهم درگیر می‌شوند تا بتوانند شهر را غارت کنند.

مردم را متحد کن: شهروندان در این بازی بیشتر از قسمت قبل موردتوجه قرار گرفته‌اند. آن‌ها باید سعی کنند تا جامعه خود را دوباره بسازند. باید با مردم تعامل داشته باشید و از آن‌ها محافظت کنید. مردم اگر به شما اعتماد کنند، به شما مهمات و کمک‌های اولیه می‌دهند. مردم حتی کمک می‌کنند که بتوانید پایگان خود را سریع‌تر درست کنید.

بازی The Division 2

تجربه جدید Dark Zone:‌ قسمت‌های The Dark Zone همچنان در این بازی حضور دارند. بخش‌هایی که Lootهای بسیار خوبی در آن‌ها پیدا می‌شوند، اما دشمنان سخت‌تری با شما مبارزه می‌کنند. در این قسمت می‌توانید به هم‌تیمی‌های خودتان خیانت کنید و آیتم‌های آن‌ها را بدزدید؛ البته با خروج از منطقه Dark Zone دوباره همه‌چیز به حالت اول بازمی‌گردد و مانند یک مامور عادی فعالیت می‌کنید. برای آشنایی بیشتر با قسمت The Dark Zone می‌توانید مطلب «تریلر Dark Zone بازی The Division 2 را ببینید» را مطالعه کنید.

بازی The Division 2 قرار است در تاریخ ۲۴ اسفند راهی بازار شود.

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید