شرکت اکتیویژن به همراه استودیوی بازی‌سازی Infinity Ward بخش چندنفره Call of Duty: Modern Warfare را معرفی کردند. حتی تریلر بخش چندنفره Call of Duty: Modern Warfare هم منتشر شد که بسیار سینمایی و جذاب ساخته شده بود. اکتیویژن با معرفی این بخش اعلام کرد که بازیکنان در اواخر شهریورماه می‌توانند بخش چندنفره Call of Duty: Modern Warfare را برای چند روز بازی کنند.

بخش چندنفره این بازی چند روز زودتر برای پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود. اگر این بازی را پیش خرید کنید می‌توانید در روز‌های ۲۱ و ۲۲ شهریورماه به نسخه آزمایشی محدود بازی دسترسی داشته باشید. اگر هم بازی را پیش خرید نکرده باشید، می‌توانید در روزهای ۲۳ و ۲۴ بخش چندنفره Call of Duty: Modern Warfare را بازی کنید. با این حال اگر بازی را روی پلتفرم‌هایی مانند ایکس‌باکس وان، کامپیوتر و پلی‌استیشن ۴ پیش خرید کرده باشید، می‌توانید پخش چندنفره Call of Duty جدید  را در تاریخ ۲۸ تا ۲۹ شهریور به‌صورت محدود بازی کنید. نسخه همگانی هم در روزی‌های ۳۰ و ۳۱ شهریورماه در اختیار همه بازیکنان قرار می‌گیرد.

در مراسم رونمایی از بخش چندنفره Call of Duty: Modern Warfare اطلاعات مختلفی هم منتشر شد. اکتیویژن به این موضوع اشاره کرد که این بازی قصد دارد بهترین تجربه بخش چندنفره سری بازی‌های Call of Duty را به بازیکنان منتقل کند. بخش چندنفره این بازی در نمایشگاه E3 2019 هم توانست جایزه‌ای ویژه منتقدان را دریافت کند. گفته شده این قسمت گیم‌پلی بسیار خوب و تاکتیکی‌ای را پیش روی گیمرها قرار می‌دهد. بازی بسیار سریع است و اضافه شدن حالت جدیدی به اسم Gunfight هیجان‌ آن را دو چندان کرده است. بازی شامل حالت‌هایی است که می‌تواند مبارزه‌های ۱۰ به ۱۰ و حتی ۲۰ به ۲۰ را در اختیار بازیکنان قرار دهد. وسعت مبارزه‌های بیشتر شده و اکنون ۱۰۰ بازیکن در برخی نقشه‌های می‌توانند باهم بازی کنند.

بخش چندنفره Call of Duty: Modern Warfare مجموعه‌ای کامل از سلاح‌ها را پیش روی علاقه‌مندان قرار میدهد. هیچ وقت در این سری از بازی‌ها تا این میزان سلاح طراحی نشده بود. همه سلاح‌های بازی را می‌توان شخصی‌سازی کرد. هر سلاح بازی بین ۳۰ تا ۴۰ قسمت مختلف دارند که می‌توان ان‌ها را شخصی‌سازی کرد. شخصی‌سازی سلاح‌ها می‌توانند روی تجربه بازیکنان و عملکرد سلاح‌ها تاثیرگذار باشند. سیستم Gunsmith بازی کاملا جدید است و امکانات فوق‌العاده‌ای به همراه دارد. بازی Modern Warfare از کیفیت بصری بسیار بالایی برخوردار است و طراحی صدای فوق‌العاده‌ای روی آن انجام شده است. صداگذاری در بخش چندنفره این بازی باعث شده که همه چیز حالتی واقعی و بسیار سینمایی به خود بگیرد. هدف از ساخت بخش چندنفره Call of Duty: Modern Warfare این بوده که تمام بازیکنان در کنار هم جمع شوند. به همین دلیل بازی Season Pass ندارد و همه نقشه‌ها و آیتم‌های بازی به صورت رایگان در اختیار گیمرها قرار می‌گیرد. بخش چندنفره این بازی از حالت Cross Play پشتیبانی می‌کند و همه بازیکنان روی هر پلتفرمی که باشند به محتوای جدید دسترسی خواهند داشت. ماه آینده هم قرار است نسخه آزمایشی بازی در اختیار گیمرها قرار بگیرد.

در جریان رونمایی از بخش چندنفره Call of Duty: Modern Warfare از یک طرح جدید هم رونمایی شد. طرحی به نام Call of Duty Endowment که در جریان آن قرار است بیش از ۱۰۰ هزار سرباز کهنه‌کار به شغل‌های رده بالا دست پیدا کنند. افرادی که در طرح Call of Duty Endowment شرکت کنند یک کارت مخصوص در بازی دریافت می‌کنند. بازی Call of Duty Modern Warfare قرار است در تاریخ ۳ آبان‌ماه برای پلی‌استیش ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی راهی بازار شود. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بخش چندنفره این بازی را مشاهده کنید.


منبع: Gematsu

منبعGematsu
علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید