بردرلندز 3 کراس پلی ندارد و بازیکنان در زمان عرضه این بازی در شهریورماه نمی‌توانند آن را روی پلتفرم‌های مختلف با هم بازی کنند. البته گفته شده که بعد از عرضه بازی، این ویژگی می‌تواند به بازی اضافه شود. «رندی پیچفورد» از استودیوی «گیرباکس» اعلام کرد که بردرلندز 3 کراس پلی را بعد از عرضه دریافت خواهد کرد. احتمال اینکه بردرلندز 3 کراس پلی داشته باشد، از تصویری در توییتر شکل گرفت. سازندگان بازی تصویری منتشر کرده بودند روی آن نوشته شده بود «Celebration of Togetherness»؛ به همین دلیل علاقه‌مندان به بازی فکر کردند که ممکن است این عکس ارتباطی به کراس پلی داشته باشد.

بردرلندز 3 کراس پلی

این موضوع باعث شد که پیچفورد وجود کراس پلی در بردرلندز 3 را تایید کند؛ اما مشخص شد که این ویژگی در زمان عرضه وجود ندارد و بازیکنان باید کمی بیشتر منتظر بمانند. پیچفورد اعلام کرد که در زمان عرضه، بردرلندز 3 کراس پلی نخواهد داشت؛ اما تیم سازنده بازی با شرکت‌های مختلف همکاری می‌کند تا بتواند امکان کراس پلی را روی پلتفرم‌های بیشتری به وجود بیاورد. البته پیچفورد گفته که این موضوع به شرکت Take-Two و میزان همکاری‌ای که با شرکت‌های صاحب پلتفرم انجام می‌دهد، بستکی دارد.

بازی بردرلندز 3 از ویژگی Co-Op چهارنفره بهره می‌برد و بازیکنان می‌توانند این بازی را باهم تجربه کنند. حالا امکان کراس پلی این بازی قطعا موردتوجه افراد بیشتری قرار می‌گیرد و گیمرها می‌توانند با افراد بیشتری این بازی را تجربه کنند.


منبع: GameSpot

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید