بعد از اینکه در قسمت چهارم فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت» یک لیوان قهوه استار باکس دیده شد، در قسمت آخر این سریال هم چنین اتفاقی رخ داد. بطری آب بازی تاج و تخت اکنون در اینترنت سر و صدای زیادی به راه انداخته است.

بطری آب بازی تاج و تخت

این بطری آب بازی تاج و تخت در چند صحنه و آن‌هم پشت سر هم نشان داده می‌شود و مشخص می‌شود که حواس هیچ‌کدام از بازیگران و سازندگان سریال به این موضوع نبوده است. مشکل اینجاست که نه‌تنها یک بطری، بلکه دو بطری آب وجود داشته است. یکی از این بطری‌ها در کنار پای «سمول تارلی» و دیگری کنار پای «داووس سی‌ورث» است.

بطری آب بازی تاج و تخت به سوژه مردم در شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است. بطری آبی که در زمان فیلم‌برداری در کنار پای هنرپیشه‌ها است.

این صحنه مربوط به یکی از مهم‌ترین سکانس‌های قسمت آخر سریال می‌شود. بطری آب بازی تاج و تخت باعث شوخی‌های زیادی شد. افرادی که انتقادهای زیادی به این سریال داشتند، اکنون بطری آب را هم سوژه کرده‌اند. البته مشخص شده که کانال HBO این بطری را هم با تدوین دیجیتالی از روی فیلم حذف کرده است و این بطری دیگر در نسخه‌ای که روی HBO Now قرار دارد، دیده نمی‌شود.

در ادامه می‌توانید ویدیویی هم از بطری آب بازی تاج و تخت مشاهده کنید:


منبع: The Verge

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید