«فرانک آزور» بنیان‌گذار ایلینور و چهره محبوب این شرکت برای مخاطب‌ها که سال‌ها در بخش گیمینگ «دل» هم فعالیت کرده بود، این شرکت را ترک کرد. ازور که به‌عنوان بنیان‌گذار ایلینور به‌حساب می‌آید، ۲۱ سال پیش این شرکت را تاسیس کرد. آزور این خبر را در فروم‌های ایلینور اعلام کرد؛ خبر جدا شدن بنیان‌گذار ایلینور زمانی جالب‌تر می‌شود که بدانید او به چه شرکتی می‌رود. آزور قرار است در سمت معمار ارشد بخش گیم AMD فعالیت کند. خبری که مدیرعامل AMD خانم «لیسا سو» هم آن را تایید کرده است.

بنیان‌گذار ایلینور

آزور یکی از افراد تاثیرگذار در بخش گیمینگ دل بود. بخش گیمینگ دل تا اکتبر سال ۲۰۱۸ بیش از سه میلیارد دلار ارزش داشت؛ حالا به نظر می‌رسد که بنیان‌گذار ایلینور قصد دارد تغییرات دیگری را هم در AMD ایجاد کند. AMD امسال در شرایط حساسی قرار دارد. این شرکت سازنده ایکس‌باکس اسکارلت، پلی‌استیشن ۵ و حتی گوگل استادیا است. همچنین مک پرو جدید شرکت اپل هم از کارت‌های گرافیکی Radeon استفاده می‌کند.

حالا باید ببینیم که پیوستن آزور به AMD تاثیری روی سیاست‌های این شرکت و روند تولید محصولات آن‌‌ها می‌گذارد. به‌هرحال AMD خودش را برای نسل نهم کنسول‌های بازی آماده می‌کند و باید وظیفه تولید قطعات بخش زیادی از صنعت بازی‌های ویدیویی را به عهده بگیرد.


منبع:‌ The Verge

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید