به‌روزرسانی جدید ایکس باکس وان مدتی پیش منتشر شد و تغییرات زیادی را پیش روی کاربران قرار داد. از جمله تغییراتی که در به‌روزرسانی جدید ایکس باکس وان مشاهده می‌کنید، اضافه شدن ویژگی‌های جدید به ایکس باکس گیم پس و پشتیبانی بهتر از فرمان صوتی برای دستیار صوتی الکسا خواهد بود. در به‌روزرسانی جدید ایکس باکس وان گزینه‌ای به نام «بعدا بازی کن» (Play Later) اضافه شده است. می‌توانید بازی‌هایی که دوست دارید را به این گزینه اضافه کنید تا بعدا به شما یادآوری شوند.

به‌روزرسانی جدید ایکس باکس وان

یکی دیگر از بزرگ‌ترین تغییرات به‌روزرسانی جدید ایکس باکس وان، بهتر شدن قابلیت فرمان صوتی در زمان کار کردن با دستیار صوتی الکسا است. هم‌اکنون فرمان‌های صوتی جدیدی به الکسا اضافه شده تا کاربران راحت‌تر بتوانند ایکس باکس خود را با الکسا کنترل کنند. ازجمله فرمان‌های جدید می‌توان به «در این ماه چه بازی جدیدی به گیم پس اضافه شده است؟» (?What’s new on Game Pass this month) اشاره کرد. از الکسا در شبکه‌های اجتماعی هم می‌توانید استفاده می‌کنید. مثلا می‌توانید از الکسا بپرسید که دوستتان در حال تجربه چه بازی‌ای است. یا می‌توانید از الکسا بپرسید که کدام دوستتان آنلاین است. حتی می‌توانید از الکسا درخواست که کنید که کنترلر شما را به ایکس باکس متصل کند.

مطالب پیشنهادی

در به‌روزرسانی جدید ایکس باکس وان کشورهای استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان، ایتالیا، مکزیک و اسپانیا از الکسا پشتیبانی می‌کنند.


منبع: GameSpot

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید