شرکت اپل امروز به روز رسانی تمام سیستم‌های عاملش را منتشر کرد. به روز رسانی iOS 12.3 و tvOS 12.3 از امروز در اختیار همه کاربران قرار می‌گیرد. این به روز رسانی، اپلیکیشن TV را به همراه دارد که سرویس TV اپل (رقیب نتفلیکس) را به دستگاه‌های مختلف می‌آورد.

اپلیکیشن TV در حال حاضر در ۱۰۰ کشور پشتیبانی می‌شود. برای استفاده از این سرویس، باید دستگاهی با به روز رسانی iOS 12.3 یا tvOS 12.3 داشته باشید. این سرویس از امروز در تعدادی از تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ هم فعال می‌شود. کاربران سیستم‌عامل مک باید تا پاییز منتشر انتشار اپلیکیشن TV باشند. این اپلیکیشن به شما امکان می‌دهد تا کانال تلویزیونی موردنظرتان را اشتراک شوید؛ یعنی فقط برای آن‌هایی که می‌خواهید پول پرداخت کنید و سپس هر زمانی که تمایل داشتید، آن را مستقیما از اپلیکیشن تماشا کنید. در ایالات‌متحده، برخی از این کانال‌ها عبارت‌اند از HBO ،Starz و Showtime. به‌علاوه پیشنهادهایی از برنامه‌ها و فیلم‌های بیش از ۱۵۰ سرویس پخش ویدیو به شما داده می‌شود و می‌توانید از آرشیو ۱۰۰ هزارتایی فیلم‌ها و سریال‌های آیتیونز هم (مثل بزرگ‌ترین مجموعه فیلم‌های 4K HDR) استفاده کنید.

به روز رسانی iOS 12.3

به روز رسانی iOS 12.3 همچنین یک سری ایراد مربوط به اپل نیوز پلاس، اپل موزیک، اپل تیوی ریموت، ایرپلی ۲ و کار پلی را برطرف می‌کند. برخی از تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ هم از امروز می‌توانند از قابلیت ایرپلی ۲ استفاده کنند.

اما علاوه بر به روز رسانی iOS 12.3 ، آپدیت‌های watchOS 5.2.1 و macOS 10.14.5 هم منتشر شد. اولی، قابلیت ثبت نوار قلب و هشدارهای مربوط به ضربان قلب نامنظم را به کاربران لهستان، اسلواکی، جمهوری چک، کرواسی و ایسلند به ساعت‌های هوشمند می‌آورد و دومی هم ظاهرا یک سری ایرادهای جزئی را برطرف کرده است. در نهایت به روز رسانی HomePod OS 12.3 هم منتشر شده است که پشتیبانی از نوعی شبکه‌های سازمانی را که به یوزرنیم و پسورد نیاز دارند به بلندگوهای هوشمند اپل می‌آورد.


منبع: Apple

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید