شرکت وان پلاس در جریان مراسم معرفی گوشی‌های وان پلاس 7 و وان پلاس 7 پرو از محصول دیگری هم رونمایی کرد. هدفون وان پلاس بولتس وایرلس 2 که با قیمت ۹۹ دلار راهی بازار خواهد شد. شرکت وان پلاس چند سال پیش مدل دیگری از این هدفون راهی بازار کرده بود که قیمت آن ۶۹ دلار بود.

از ویژگی‌های هدفون وان پلاس بولتس وایرلس 2 می‌توان به سه درایور اشاره کرد که باعث می‌شوند کیفیت صدای میدرنج و های‌رنج افزایش پیدا کنند. این هدفون، صدای بیس خوبی را هم در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

بولتس وایرلس 2

از دیگر ویژگی‌های این محصول جدید وان پلاس می‌توان به بلوتوث ۵، AptX HD و شارژ سریع اشاره کرد. این هدفون با ۱۰ دقیقه شارژ نزدیک به ۱۰ ساعت کار می‌کند. با شارژ کامل آن هم می‌توانید ۱۴ ساعت موسیقی گوش کنید. البته محصول رقیب این شرکت مانند هدفون هواوی، ۱۸ ساعت موسیقی پخش می‌کند و حتی به وسیله خود گوشی هم شارژ می‌شود.

بولتس وایرلس 2

هدفون وان پلاس بولتس وایرلس 2 به سرعت به گوشی‌های مختلف متصل می‌شود و با گوگل اسیستنت هم کار می‌کند. وان پلاس گفته که این محصول یک هفته دیگر راهی بازار خواهد شد.


منبع: Phone Arena

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید