بازی جدید استودیوی Niantic Games که برای موبایل ساخته شده، به‌زودی راهی بازار می‌شود. این استودیوی بازی‌سازی اعلام کرده که تاریخ انتشار بازی Harry Potter Wizards Unite در روز ۲۱ ژوئن یا ۳۱ خردادماه خواهد بود.

این استودیو با اعلام تاریخ انتشار بازی Harry Potter Wizards Unite اطلاعات جدیدتری هم از روند گیم‌پلی منتشر کرد. بازی همانند دیگر ساخته این شرکت که «پوکمون گو» نام داشت، از ویژگی‌های واقعیت ترکیبی کمک گرفته و روند بازی با محیط واقعی ترکیب شده است. گیم‌پلی بازی هم به المان‌های نقش‌آفرینی مجهز شده است؛ اما چندان پیچیده نیستند. گفته شده که آیتم‌های جادویی مختلفی در دنیای «مشنگ‌ها» قرار گرفته که بازیکنان باید آن‌ها را پیدا کنند. این آیتم‌های جادویی «کالامیتی» نام دارند. بازیکنان در این بازی در نقش یک جادوگر قرار می‌گیرند و باید این آیتم‌های جادویی را پیدا کنند.

مطالب پیشنهادی

با پیدا کردن این آیتم‌ها می‌توانید با موجودات جادویی مختلف هم مبارزه کنید. گفته شده آیتم‌های مختلفی در این بازی قرار گرفته‌اند که برای طرفداران دنیای هری پاتر بسیار هیجان‌انگیز است. همچنین این بازی حالت چندنفره هم دارد که Frotresses نام دارد. در این حالت بازیکنان در یک تیم قرار می‌گیرند و باید دشمنان از بین ببرند.

از ویژگی‌های این بازی می‌توان به AR Portkeys اشاره کرد. بازیکنان با این ویژگی می‌توانند به محیط‌های جادویی مختلف بروند و آن‌ها را در صفحه گوشی خود تماشا کنند.


منبع: VG247

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید