یکی از هیجان‌انگیزترین قسمت‌های کنفرانس مایکروسافت، تریلر جدید بازی Cyberpunk 2077 بود. در انتهای این تریلر مشخص شد که «کیانو ریوز» بازیگر مجموعه فیلم‌های «ماتریکس» و «جان ویک»، در این بازی حضور دارد و نقش فردی به نام «جانی سیلورهند» را بازی می‌کند. ریوز پس از به نمایش درآمدن تریلر، روی صحنه کنفرانس مایکروسافت آمد و تاریخ انتشار Cyberpunk 2077 را اعلام کرد. این بازی قرار است در تاریخ ۲۸ فروردین‌ماه سال ۹۹ برای ایکس‌باکس وان، کامپیوترهای شخصی و پلی‌استیشن ۴ راهی بازار شود.

در تریلر جدید که تاریخ انتشار Cyberpunk 2077 را هم مشخص کرد، قهرمان بازی به گونه‌ای تصمیم می‌گیرد که به یک شخصیت بد تبدیل می‌شود. بعد از این‌که آدم بدها، قهرمان بازی را حسابی کتک می‌زنند و او را در زباله‌دانی‌های بیرون از شهر رها می‌کنند، سروکله شخصیت جانی سیلورهند پیدا می‌شود. او قهرمان بازی را از نو راه‌اندازی می‌کند و کاری می‌کند که همیشه طرف او باشد.

کیانو ریوز درباره بازی می‌گوید که محیط آن نفس همه را در سینه حبس می‌کند و بازی به شکل عجیبی زیباست. قبلا گفته شده بود که این بازی نقش-آفرینی در شهر بسیار بزرگی رخ می‌دهد.

حالا بد نیست نگاهی داشته باشید به تریلر جدید بازی Cyberpunk 2077 و حضور کیانو ریوز در سالن مایکروسافت:


منبع: Polygon

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید