یوبی‌سافت هنوز تاریخ انتشار بازی Rainbow Six Quarantine را اعلام نکرده، اما به این موضوع اشاره کرده که بازی جدید این شرکت تا قبل از بهار سال ۲۰۲۰ راهی بازار می‌شود. یوبی‌سافت این بازی را در نمایشگاه E3 2019 معرفی کرد و گفت که بازی در اوایل سال ۲۰۲۰ راهی بازار می‌شود. البته به‌جز تنها یک تریلر، اطلاعات بیشتری از بازی منتشر نشد و نمی‌دانیم بازی چه ویژگی‌هایی دارد.

یوبی‌سافت به‌تازگی در جلسه‌ای که برای گزارش به سهام‌داران خود ترتیب داده بود، به تاریخ انتشار بازی Rainbow Six Quarantine اشاره کرده و گفته که این بازی تا قبل از بهار سال ۲۰۲۰ راهی بازار می‌شود. درواقع می‌توانیم به این موضوع اشاره کنیم که این بازی بین ماه‌های ژانویه تا مارس سال ۲۰۲۰ در اختیار گیمرها قرار می‌گیرد.

مطالب پیشنهادی
تاریخ انتشار Rainbow Six Quarantine

یوبی‌سافت همیشه در سه‌ماهه اول سال جدید میلادی یک بازی جدید راهی بازار می‌کند. این بازی بزرگ امسال می‌تواند Rainbow Six Quarantine باشد. البته این شرکت اعلام کرده که بازی Watch Dogs Legion را در تاریخ ۱۶ اسفندماه راهی بازار می‌کند و بازی Gods & Monsters هم در تاریخ ۶ اسفندماه عرضه می‌شود. پس یوبی‌سافت در اواخر نسل هشتم کنسول‌های بازی سال شلوغی خواهد داشت.


منبع: VG247

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید