زمان زیادی از آخرین باری که سونی اطلاعات جدیدی از بازی The Last of Us 2 منتشر کرده است، می‌گذرد و بسیاری از گیمرها بی‌صبرانه منتظر شنیدن خبرهای جدید هستند. از آنجایی که سونی در E3 2019 حضور ندارد و هنوز تاریخ عرضه The Last of Us 2 مشخص نشده، شایعات درباره زمان انتشار بازی بسیار زیاد است.

به‌تازگی سایتی به نام The Onion در مقاله‌ای به تاریخ عرضه The Last of Us 2 اشاره کرده بود. این سایت گفته بود که این بازی در سال ۲۰۱۹ برای پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود. این خبر سروصدای زیادی به راه انداخت و به همین دلیل باعث واکنش استودیوی Naughty Dog شد. یکی از مسئولان این شرکت در پست توییتری گفت که وقتی همه‌چیز آماده باشد، اطلاعات بیشتر از The Last of Us 2 منتشر خواهد شد و از صبر طرفداران بسیار سپاسگذار هستیم.

آخرین نمایش این بازی مربوط به نمایشگاه E3 2018 می‌شود که یک تریلر بسیار خشن از این بازی منتشر شد. از آن زمان به بعد دیگر خبری از بازی نشد. کارگردانی بازی The Last of Us 2 را «آنتونی نیومن» و «کورت مارگنو» انجام می‌دهند که این دو نفر قبلا به‌عنوان طراح ارشد بازی Uncharted 4 فعالیت می‌کردند. قسمت اول این بازی توسط «نیل دراکمن» و «بروس استرالی» ساخته شده بود. دراکمن پس از نسخه اول، رییس استودیوی Naughty Dog شد و استرالی هم این استودیو را ترک کرد.

دراکمن قبلا گفته بود که هیچ کس در بازی The Last of Us 2 در امان نیست و هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. بازی The Last of Us 2 می‌تواند یکی از آخرین بازی‌های مورد انتظار کنسول پلی‌استیشن ۴ باشد و حتی بعید نیست که یک نسخه از آن برای پلی‌استیشن ۵ هم منتشر شود. به هر حال باید منتظر خبرهای بیشتر درباره این بازی باشیم.


منبع: GameSpot

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید