در همکاری جدید تیم سازنده بازی Forza Horizon 4 با شبکه BBC، قرار است محتوای تاپ گیر در Forza Horizon 4 قرار بگیرد. مایکروسافت اعلام کرد این محتوا کاملا رایگان به بازی اضافه می‌شود و در کنار اتومبیل‌های جدید یکسری آیتم‌های ظاهری هم به گیمرها می‌دهد.

تاپ گیر در بازی Forza Horizon 4

مضامین تاپ گیر در Forza Horizon 4 با صدای «کریس هریس» همراه است. او یک بخش داستانی جدید در این بازی را روایت می‌کند. در مسابقه‌های این قسمت هم می‌توانید سوار اتومبیل‌هایی مانند 1999Lotus Elise، Austin taxi، Mercedes-Benz E-AT، 65 Mini Cooper، Porsche 911 GT2 RS و G65 6×6 AMG شوید. اگر محتوای تاپ گیر در Forza Horizon 4 را به‌پایان برسانید، اتومبیل E-AT Mercedes Benz را در کنار تی‌شرت I am The Stig دریافت خواهید کرد. در ادامه می‌توانید تریلر تاپ گیر در Forza Horizon 4 را ببینید:

مطالب پیشنهادی

همانند سایر بازی‌هایی که مایکروسافت می‌سازد، بازی Forza Horizon 4 هم روی سرویس ایکس‌باکس گیم پس منتشر شده و این به‌روزرسانی جدید را دریافت می‌کند. تا کنون DLCهای مختلفی برای این بازی منتشر شده است. یکی از جدیدترین DLCهای این بازی لگو خواهد بود. این محتوای جدید چند ماه دیگر منتشر می‌شود.


منبع: GameSpot

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید