گوگل همین چند وقت پیش گوشی پیکسل 3a و پیکسل 3a ایکس ال را معرفی کرد. گوشی‌هایی تقریبا ارزان‌قیمت و میان‌رده‌ای که ویژگی‌های خوبی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. مثلا دوربین آن‌ها کیفیت بسیار خوبی دارد و کاربران با پرداخت پول کمتر در مقایسه با آیفون، گوشی جدیدی با دوربینی باکیفیت داشته باشند. این ویژگی باعث شده که گوگل در تبلیغات پیکسل 3a اپل و گوشی آیفون را مسخره کند.

گوگل تصمیم گرفته در تبلیغات پیکسل 3a یکسری حقیقت‌ها را بیان کند و با آن‌ها به جنگ اپل برود. گوگل چند بیلبورد در اختیار دارد که در آن‌ها دو گوشی قرار داده است. یک گوشی با نام Phone X که قیمت آن ۹۹۹ دلار است و گوشی دیگر که پیکسل 3a نام دارد و با قیمت ۳۹۹ دلار به فروش می‌رسد. جالب اینجاست که عکس اول که طعنه به آیفون است، تاریک‌تر به نظر می‌رسد و عکس بعدی رنگ و روی بهتری دارد. گوگل در این تصاویر نشان داده که دوربین آیفون در نور کم، عکس باکیفیتی نمی‌گیرد و پیکسل 3a عکس بسیار بهتری ثبت کرده است.

البته گوشی‌های آیفون همیشه توانسته‌اند عکس‌های باکیفیتی ثبت کنند؛ شاید در برخی مواقع کیفیت عکس‌های آیفون به خوبی سایر گوشی‌ها نباشد، اما در کل کیفیت مناسبی را در اختیار کاربر قرار می‌دهند.


منبع: Ubergizmo

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید