بازی تتریس افکت سال گذشته برای پلی‌استیشن 4 منتشر شده بود و سریعا به یکی از بازی‌های محبوب این کنسول تبدیل شد. حالا مشخص شد که بازی تتریس افکت از طریق فروشگاه اپیک استور برای کامپیوترهای شخصی منتشر می‌شود. حتی گفته شده که بازی تتریس افکت در تاریخ یک مردادماه برای کامپیوترهای شخصی منتشر می‌شود.

تتریس افکت

بازی تتریس افکت یکی از بازی‌هایی خواهد بود که تا حالا مانند آن را مشاهده نکرده‌اید و حتی چیزی از آن نشنیده‌اید یا در گذشته مانند آن را احساس نکرده‌اید. این بازی به‌شدت اعتیادآور و منحصربه‌فرد است و از همه نظر نفس شما را در سینه حبس می‌کند. این ویژگی‌ها باعث شده که تتریس افکت به یک بازی معمایی محبوب در طول دوران تبدیل شود. افرادی این بازی را ساخته‌اند که قبلا بازی تحسین شده Rez Infinite و بازی معمایی شگفت‌انگیز Lumines را ساخته بودند. بازی تتریس افکت برای کامپیوترهای شخصی به شکلی ساخته شده که بتوان آن را روی مانیتورهای معمولی با سرعت فریم ریت نامحدود بازی کرد. اگر هم از هدست‌‌های واقعیت مجازی Oculus Rift و HTC Vive استفاده می‌کنید، این بازی تجربه‌ای فراتر از انتظار را به شما منتقل می‌کند.

تتریس افکت

نسخه کامپیوترهای شخصی این بازی با کیفیت 4K و حتی بالاتر اجرا می‌شود. اگر قابلیت V-Sync را غیرفعال کنید می‌توانید بازی را با فریم‌ریتی غیرقابل تصور بازی کنید. این بازی از مانیتورهای فوق عریض هم پشتیبانی می‌کند و ویژگی‌های گرافیکی آن هم در حالت دو بعدی و هم در حالت VR شما را شگفت‌زده می‌کند. بازی از نظر گرافیکی پیشرفت زیادی در مقایسه با نسخه پلی‌استیشن ۴ داشته است.

موسیقی، تصاویر پس زمینه، صدا‌ها و افکت‌های تصویری بازی برای این ساخته‌ شده‌اند که کاربر را درگیر خود کنند. بیش از ۳۰ مرحله مختلف و ۱۰ حالت بازی در این عنوان طراحی شده است. قطعا تجربه تتریس افکت را از یاد نخواهید برد. این بازی یک چالش زیبا و جالب برای ذهن خواهد بود. این بازی به خوبی باعث می‌شود که شما در دنیای تتریس قرار بگیرید.

تتریس افکت

ویژگی‌های اصلی بازی:

قابلیت بازی کردن VR:‌ این بازی را می‌توانید روی کامپیوترهای شخصی با VR و هدست‌های واقعیت مجازی Oculus Rift و HTC Vive بازی کنید. این بازی را می‌توانید با کنترلرهای استاندارد و کنترلرهای مخصوص واقعیت مجازی تجربه کنید.

ویژگی Zone جدید: بازیکنان با وارد شدن به حالت Zone می‌توانند زمان را متوقف کنند یا از معماهای بسیار سخت بازی خارج شوند.

بیش از ۳۰ مرحله جدید: نسخه کامپیوترهای شخصی تتریس افکت بیش از ۳۰ مرحله جدید را پیش روی کاربران قرار می‌دهد که هر کدام آن‌ها صدا، سبک گرافیکی جذاب خاص خود را دارند.

کیفیت بهتر روی کامپیوتر: این بازی را می‌توانید با هر کیفیت تصویری که خواستید بازی کنید؛ حتی بالاتر از 4K. امکان این را هم خواهید داشت که فریم‌ریت بازی را نامحدود کنید تا بازی را سرعت بیشتری اجرا شود. بازی از مانیتورهای فوق عریض هم پشتیبانی می‌کند.


منبع: Gematsu

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید