بازی تتریس بتل رویال یا تتریس ۹۹ قبلا برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده بود؛ اما اگر نمی‌خواهید این کنسول را خریداری کنید یا این بازی به نظر شما ارزش خرید سوییچ را ندارد، می‌توانید آن را روی موبایل بازی کنید. تتریس بتل رویال  قرار است روی اندروید و iOS منتشر شود. بازی‌ای که «تتریس رویال» (Tetris Royale) نام دارد.

نسخه موبایل با نسخه کنسولی دو تفاوت اصلی دارد. در نسخه موبایل می‌توانید یک تتریس ۱۰۰ نفره در محیط‌های مختلف را تجربه کنید. تتریس رویال شامل مودهای مختلفی می‌شود که در هرکدام آن‌ها بازیکنان می‌توانند ۱۰۰ نفره بازی کنند. بازیکنان در این بازی تلاش می‌کنند که با به دست آوردن امتیاز بیشتر به رده‌های بالاتر جدول رده‌بندی برسند و جایگاه اول را به‌دست بیاورند. مثلا هرروز چالش‌های جدید پیش روی گیمرها قرار می‌گیرد تا با تمام کردن‌ آن‌ها پاداش‌های مختلفی دریافت کنید. همچنین امکان شخصی‌سازی و بالا بردن قدرت‌ها هم به بازیکنان داده می‌شود.

مطالب پیشنهادی
تتریس رویال

تتریس رویال دارای سناریوی تک‌نفره هم است. قسمتی که Marathon نام دارد و بازیکنان در آن می‌توانند مهارت تتریس بازی کردن خود را تقویت کنند. برای این قسمت هم روزانه کلی چالش جدید عرضه می‌شود. استودیوی N3TWORK با همکاری Tetris Company این بازی را روی پلتفرم‌های اندروید و iOS در تمام دنیا به جز کشور چین منتشر می‌کند. این بازی هم‌اکنون برای iOS و اندروید در حال ساخت است و نسخه آزمایشی آن در برخی کشورها در اختیار گروهی از گیمرها قرار گرفته است.


منبع: Phone Arena

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید