استودیوی بازی‌سازی Techland در نمایشگاه E3 2019 اعلام کرد که بازی Dying Light 2 در بهار سال ۲۰۲۰ برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی راهی بازار می شود. همچنین تریلر جدید Dying Light 2 هم منتشر شد. شرکت اسکوئر انیکس به‌عنوان ناشر بازی گفته:

اتفاقات بازی ۱۶ سال پس از قسمت اول رخ می‌دهند و دنیای پسا آخرالزمانی بازی بسیار خشن‌تر از قبل شده است و انسانیت تقریبا از بین رفته است. گروه‌های مختلفی به وجود آمده‌اند که قدرت را در اختیار دارند و موجودات آلوده شده به خطر جدی‌تری تبدیل شده‌اند. قهرمان اصلی بازی «ایدن کلدول» نام دارد که یک پارکور باز حرفه‌ای است؛ اما او آلوده شده و نجات پیدا کرده است. شخصیت اصلی بازی مهارت خاصی در مبارزه‌های تن به تن دارد و در طول داستان تصمیم‌هایی می‌گیرد که در جریان و  جهان بازی تاثیرگذارند. موسیقی‌های این بازی را هم «اولیور دلیویر» ساخته که قبلا آهنگ‌های او را در بازی‌هایی مانند A Plague Tale: Innocence، Vampyr، Remember Me و Assassin’s Creed IV: Black Flag شنیده بودیم.

در تریلر جدید Dying Light 2 روی انتخاب‌های قهرمان اصلی بازی تمرکز زیادی شده است. ماموریت‌های بازی هم به شکلی طراحی شده‌اند که روش‌های مختلفی برای به‌پایان رساندن آن‌ها وجود خواهد داشت. شکل به‌پایان رساندن ماموریت‌ها و تصمیم‌هایی که می‌گیرید، روی جهان بازی تاثیرگذار خواهد بود. روند بازی به این صورت است که در زمان روز بیشتر باید از انسان‌ها بترسید و در زمان شب باید از دست زامبی‌ها فرار کنید. از آنجایی که قهرمان اصلی بازی آلوده شده، باید در نور قرار داشته باشد. اگر او را زیاد در محیط‌های تاریک نگه‌دارید یا در شب زیاد بازی کنید، به زامبی تبدیل می‌شود. در حقیقت قهرمان بازی را باید زیر نور UV زنده نگه‌دارید. اگر در شب و محیط‌های تاریک بمانید، درجه آلودگی قهرمان بازی بیشتر می‌شود. البته هرچقدر که بیشتر این درجه آلودگی بالاتر برود، سرعت بیشتری خواهید داشت، قدرت بیشتری به‌دست می‌آورید و زمان بیشتری می‌توانید سریع بدوید؛ اما اگر درجه آلودگی شخصیت اصلی بازی به میزان مشخصی برسد، حتما به زامبی تبدیل می‌شود.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید Dying Light 2 را مشاهده کنید:


منبع: VG247Gematsu

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید