شرکت بتسدا در نمایشگاه E3 2019 تریلر جدید بازی Wolfenstein Youngblood را نشان داد. این بازی توسط استودیوی بازی‌سازی MachineGames ساخته می‌شود که دو قسمت قبلی این مجموعه بازی‌ها را ساخته بود. بازی Youngblood یک تجربه Co-Op بسیار هیجان‌انگیز را پیش روی گیمرها قرار می‌دهد. بازیکنان در این بازی در نقش یکی از دخترهای قهرمان دو قسمتی قرار می‌گیرند. دخترها وظیفه دارند که پدر خود را که در یکی از ماموریت‌ها گم شده است، پیدا کنند. بازی هم در دهه ۱۹۸۰ میلادی در پاریس رخ می‌دهد. سلاح‌های جدیدی برای بازی طراحی شده  تا بازیکنان بتوانند «نازی‌»‌ها را از بین ببرند.

اتفاقات بازی ۱۹ سال پس از قسمت دوم رخ می‌دهد. شخصیت «بلازکویچ» اکنون به قهرمان آمریکا تبدیل شده، اما در یکی از ماموریت‌هایش در شهر پاریس، گم می‌شود. اینجاست که دختران او پس از سال‌ها تمرین، مامور پیدا کردن بلازکویچ می‌شوند. دخترها در پاریس گروه مقاومت را ملاقات می‌کنند و با آن‌ها به جنگ با نازی‌ها می‌پردازند.

بازی Wolfenstein Youngblood پایان آزادی خواهد داشت و یکی از آزادترین پایان‌ها ممکن در بین بازی‌های ویدیویی را پیش روی گیمرها قرار می‌دهند. ماموریت‌های بازی بازیکنان را به دل نیروهای آلمانی در پاریس می‌فرستد و بازیکنان باید تصمیم بگیرند که به چه صورت ماموریت را به پایان برسانند. بازی به شکلی ساخته شده که شباهت زیادی به فیلم‌های اکشن دهه ۸۰ میلادی داشته باشد. همچنین موسیقی‌های جدیدی برای بازی ضبط شده که فضای دهه ۸۰ میلادی را شبیه‌سازی می‌کنند.

تریلر جدید Wolfenstein Youngblood

این بازی قرار است در تاریخ چهارم مردادماه برای کنسول‌های بازی و کامپیورترهای شخصی راهی بازار شود. در ادامه می‌توانید تریلر جدید Wolfenstein Youngblood را مشاهده کنید:


منبع: Gematsu

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید