شرکت 505Games به همراه استودیوی بازی‌سازی Remedy Entertainment تریلر داستانی بازی Control را منتشر کردند. در این بازی کنترل شخصیتی به نان «جسی فادنس» را به دست می‌گیرید. تمرکز اصلی داستان روی سوالات شخصی این شخصیت است، اما رفته‌رفته جسی به شخصیتی تبدیل می‌شود که انتظار آن را ندارید. دنیای بازی کنترل از بخش‌های مختلفی تشکیل شده که هر کدام آن‌ها داستان خاصی روایت می‌کنند. بازی از ماموریت‌های اصلی و ماموریت‌های جانبی مختلفی تشکیل شده و جسی با همکاری مامور دیگری باید معماها را حل کنند.

در تریلر داستانی بازی Control می‌توانید بخش‌های مختلفی را مشاهده کنید. محیط‌های بازی به شکلی ساخته شده است که در لحظه تغییر می‌کنند و اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی‌ای را پیش روی کاربران قرار می‌دهند. گیم‌پلی بازی با توجه به قدرت‌های ماوراء طبیعی طراحی شده که بازیکنان اجازه می‌دهند که قدرت‌های قهرمان اصلی بازی را شخصی‌سازی کنند و حتی آن‌ها را ارتقا دهند. تخریب‌پذیری محیط و سیستم مبارزه‌ها قطعا نظر شما را در این بازی به خود جلب می‌کنند.

تریلر داستانی بازی کنترل

بازی کنترل اوایل شهریورماه برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی راهی بازار می‌شود.


منبع: Gematsu

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید