شبکه HBO قصد دارد پس از به‌پایان رسیدن دو سریال محبوب «بازی تاج‌وتخت» و «دروغ‌های کوچک بزرگ» یک سریال بزرگ دیگر را پخش کند و به همین دلیل به سمت ساخت سریال «واچ‌من» (Watchmen) رفته است. شبکه HBO برای اینکه مخاطب‌ها را بیش از پیش منتظر این سریال نگه‌دارد، تریلر سریال واچ‌من را منتشر کرد. تریلر واچ‌من در جریان نمایشگاه کامیک-کان به نمایش درآمد و کامل‌کننده اولین تریلر این سریال است که مدتی پیش منتشر شده بود.

تریلر سریال واچ‌من شبکه HBO

در تریلر واچ‌من می‌توانید برخی از قهرمان‌های خلاف‌کار محبوب ازجمله «رورشاخ» را در کنار چهره‌های جدید مشاهده کنید. همچنین در تریلر جدید اشاره‌هایی هم به شخصیت «دکتر منهتن» می‌شود که قطعا طرفداران سری واچ‌من سریع متوجه آن‌ها می‌شوند.

سریال واچ‌من که قرار است از شبکه HBO پخش شود، از روی کتاب‌های کمیکی ساخته می‌شود که «آلن مور» آن‌ها را خلق کرده است. مورد گروهی از ابرقهرمان‌های خلاف‌کار را در جریان جنگ سرد در آمریکا خلق کرد. داستان‌ این قهرمان‌ها به‌سرعت موردتوجه مردم قرار گرفت و شخصیت رورشاخ به یک قهرمان محبوب دنیای کمیک تبدیل شد. این سریال توسط «دیمون لیندلوف» ساخته می‌شود که قبلا سریال‌های «لاست» و «بازماندگان» را ساخته بود. همچنین مشخص شده که سریال واچ‌من ارتباط مستقیمی با کتاب‌های کمیک ندارد و همانند فیلم واچ‌من که در سال ۲۰۰۹ ساخته شده بود، از روی کمیک ساخته نمی‌شود.


منبع: The Verge

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید