بالاخره شبکه نتفلیکس تریلر سریال ویچر را منتشر کرد. تریلر سریال ویچر در نمایشگاه «کامیک-کان بین‌المللی سن دیگو» به نمایش درآمد و ما را با فضای سریال آشنا کرد. در تریلر سریال ویچر اکثر شخصیت‌های مهم به نمایش درمی‌آیند. در این تریلر «هنری کویل» را در نقش «گرالت» مشاهده می‌کنید. او در برخی صحنه‌ها سوار بر اسب و در برخی صحنه‌ها با شمشیر نقره‌ای خود در حال مبارزه با هیولاها است.

تریلر سریال ویچر

سریال ویچر در حالی ساخته می‌شود که برای ساخت آن از روی کتاب الهام گرفته شده است و هیچ ارتباطی هم به بازی ندارد. کتاب ویچر توسط «آندژی ساپکوفسکی» نوشته شده است. پس از ماها انتظار و منتشر شدن تصاویر مختلف بالاخره شاید تریلر سریال ویچر هستیم. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید:

سازندگان سریال قبلا گفته بودند که این سریال بسیار با کتاب در ارتباط است و به بازی ربطی ندارد. بازی بیشتر برای مخاطب‌های غربی آشنا است، اما کتاب و سریال به گونه‌ای دیگر مخاطب را تحت تاثیر قرار می‌دهند. در سریال به رابطه پیچیده سیری و ینیفر پرداخته شده است. البته سریال سرشار از صحنه‌هایی خواهد بود که در آن گرالت با هیولاهای مختلف مبارزه می‌کند. هنوز تاریخ دقیق پخش این سریال مشخص نشده، اما گفته شده در اواخر سال ۲۰۱۹ این سریال از نتفلیکس پخش می‌شود.


منبع: Gizmodo

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید