در نمایشگاه «کامیک-کان بین‌المللی سن دیگو» تریلر فیلم تاپ گان ماوریک به نمایش درآمد. در این فیلم که شرکت «پارامونت پیکچرز» در حال ساخت است، «تام کروز» هم بازی می‌کند. تام کروز در اولین فیلم تاپ گان هم بازی کرده بود و باردیگر این نقش را به عهده گرفته است.

در تریلر فیلم تاپ گان ماوریک اطلاعاتی هم از داستان منتشر می‌شود. گفته شده که داستان فیلم در زمانی رخ می‌دهد که «پهپاد‌» نقش مهمی را ایفا می‌کند و همچنین نسل پنجم جنگنده‌ها هم فصل جدیدی در نبردهای هوایی تن‌به‌تن آغاز کرده‌اند. ماوریک که نقش آن را تام کروز بازی می‌کند اکنون به معلم پرواز تبدیل شده و دانش آموزان مختلفی هم دارد. نقش یکی از این دانش آموزان را «مایلز تلر» ایفا می‌کند. از دیگر بازیگران این فیلم می‌توانیم به «جان هم»، «وال کیلمر»، «جنیفر کانلی»، «گلن پاول» و «اد هریس» اشاره کنیم.

کارگردان فیلم تاپ گان جدید هم «جوزف کوشینسکی» خواهد بود که فیلم «فراموشی» را با بازی تام کروز ساخته بود. «پیتر کریگ»، «جاستین مارکس» و «اریک وارن» هم نویسنده‌های فیلم‌نامه خواهند بود. قسمت اول فیلم تاپ گان در سال ۱۹۸۶ با کارگردانی «تونی اسکات» ساخته شد که در زمان خود بسیار منحصربه‌فرد بود. تام کروز هم در آن زمان آن‌قدر نقش خود را خوب بازی کرد که سریعا موردتوجه قرار گرفت. فیلم تاپ گان ماوریک قرار است در تاریخ ۶ تیر ماه سال ۱۳۹۹ راهی سینما شود. در ادامه می‌توانید تریلر فیلم تاپ گان ماوریک را مشاهده کنید.


منبع: Coming Soon

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید