شرکت فاکس و دیزنی تریلر فیلم The King’s Man از مجموعه فیلم‌های Kingsman را منتشر کردند. بعد از دو فیلم اول که عملکرد بسیار خوبی هم در باکس آفیس داشتند و مورد توجه مردم قرار گرفتند، قرار است فیلم سوم هم ساخته شود؛ البته فیلم سوم به ماجراهای قبل از فیلم اول می‌پردازد. این موضوع را به خوبی در تریلر فیلم The King’s Man هم مشاهده می‌کنید. مجموعه فیلم‌های Kingsman فضایی جاسوسی دارند و شبیه به فیلم‌های 007 هم هستند. در تریلر فیلم The King’s Man مشاهده می‌کنید که داستان در اوایل دهه ۱۹۰۰ رخ می‌دهد.

اولین فیلم از مجموعه Kingsman با نام Kingsman: The Secret Service در سال ۲۰۱۵ اکران شد و به فروش ۱۲۸ میلیون دلاری در داخل آمریکا و فروش ۴۱۴ میلیون دلاری در سرتاسر دنیا رسید. دومین فیلم هم که Kingsman: The Golden Circle در سال ۲۰۱۷ اکران شد و ۴۱۰ میلیون دلاری را تجربه کرد. قسمت سوم که The King’s Man نام دارد با کارگردانی «متیو وان» ساخته می‌شود و «جما آرترتون» و «رالف فاینز» در آن بازی می‌کنند. این فیلم قرار است در تاریخ ۲۵ بهمن‌ماه سال ۱۳۹۸ راهی سینما شود.


منبع: Gizmodo

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید