تریلر مرد عنکبوتی دور از خانه منتشر شد. در ابتدای این تریلر «تام هالند» بازیگر نقش «مرد عنکبوتی» از بیننده‌ها درخواست می‌کند که اگر فیلم «انتقام‌جویان: آخر بازی» را ندیده‌اند، تریلر را مشاهده نکنند؛ پس ما هم به شما پیشنهاد می‌کنیم که اگر هنوز انتقام‌جویان: آخر بازی را در سینما یا مثل ما با کیفیت بد ندیده‌اید، این تریلر را تماشا نکنید. اتفاقات فیلم «مرد عنکبوتی: دور از خانه» دقیقا پس از ماجراهای فیلم انتقام‌جویان: آخر بازی رخ می‌دهد و به همین دلیل می‌تواند بخش‌هایی از داستان را لو بدهد.

در ابتدای تریلر متوجه می‌شوید که «پیتر پارکر» یا همان مرد عنکبوتی به اروپا سفر کرده است که در این سفر با مامور «نیک فیوری» روبه‌رو می‌شود. فیوری از مرد عنکبوتی می‌خواهد که به یک ماموریت عجیب برود و دنیا را نجات دهد. در این تریلر برای اولین بار نگاه نزدیک‌تری به شخصیت «میستریو» می‌شود که نقش آن را «جیک جیلنهال» بازی می‌کند.

اگر فیلم انتقام جویان: آخر بازی را ندیده‌اید، ادامه مطلب را نخوانید.

درحالی‌که در فیلم «انتقام‌جویان: جنگ ابدیت» شخصیت «تانوس» توانست نیمی از ابرقهرمان‌ها از جمله مرد عنکبوتی را از بین ببرد، پنج سال بعد و در فیلم «آخر بازی» ابرقهرمان‌ها توانستند تانوس را شکست دهند. قهرمان‌های ناپدیدشده بازگشتند؛ اما این اتفاق مدیون فداکاری «مرد آهنی» بود. «تونی استارک» یا همان مرد آهنی خودش را فدا کرد تا همه چیز به حالت قبل برگردد. تریلر مرد عنکبوتی: دور از خانه هم به همین موضوع اشاره می‌کند. حالا مرد عنکبوتی باید جای خالی مرد آهنی را پر کند.

فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه قرار است در تاریخ ۱۱ تیرماه اکران شود. در ادامه می‌توانید تریلر این فیلم را هم مشاهده کنید.


منبع: The Verge

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید