شرکت اسکوئر انیکس در جدیدترین قسمت از برنامه اینترنتی State of Play شرکت سونی، تریلر Final Fantasy VII Remake را نشان داد. این بازی که چند سال پیش معرفی شده بود، پس از تغییراتی که در تیم سازنده بازی رخ داد، بار دیگر از اول معرفی شد.

در تریلر Final Fantasy VII Remake بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی نشان داده شد. همچنین برخی از صحنه‌های سینمایی بازی که کیفیت بالایی هم داشتند به نمایش درآمدند. اسکوئر انیکس اعلام کرد که اطلاعات بیشتر از این بازی در نمایشگاه E3 2019 منتشر خواهد شد.

«یوشینوری کیتاسه» تهیه کننده بازی گفته:

بالاخره تریلر جدید منتشر شد. اتفاقی که بسیار منتظر آن بودیم. برای اینکه این همه سال منتظر ماندید متاسفیم؛ اما امیدوارم که از نمایش جدید بازی لذت برده باشید. تریلر کوتاهی بود، ولی توانستیم شخصیت «کلود» را در ظاهری واقعی‌تر از قبل نشان دهیم. ما در حال برنامه‌ریزی برای منتشر کردن اطلاعات جدید از این بازی هستیم.

«تتسویا نومورا» کارگردان بازی هم در توییتر گفت:

تمرکز اصلی ما روی ساخت گیم‌پلی و نمایش قسمت‌های جدیدی از آن است. ماه آینده گیم‌پلی طولانی‌تر و جدید بازی منتشر خواهد شد.

بازی Final Fantasy VII Remake برای پلی استیشن 4 در حال ساخت است. در ادامه می‌توانید تریلر و تصاویر منتشر شده از بازی را مشاهده کنید.


منبع: Gematsu

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید