به نظر می‌رسد که استودیوی بازی‌سازی PlayDead روی یک بازی علمی-تخیلی کار می‌کند که هنوز درباره آن چیزی نمی‌دانیم. بازی‌ای که هنوز معرفی نشده و امروز اولین تصاویر بازی جدید PlayDead منتشر شدند. استودیوی PlayDead که قبلا بازی‌هایی مانند Limbo و Inside را ساخته بود، در ساخت بازی جدیدی است که هنوز معرفی نشده و اطلاعاتی از آن در دسترس نیست.

تصاویر بازی جدید PlayDead در حالی منتشر شد که این استودیوی به دنبال نفرات جدیدی می‌گردد. درواقع این تصاویر برای این منتشر شد که بتوانند به‌وسیله آن‌ها افراد جدیدی جذب استودیو کنند.

بازی Inside که سال ۲۰۱۷ منتشر شد، هم‌اکنون به‌عنوان یکی از بازی‌های رایگان ایکس باکس لایو گلد در اختیار کاربران قرار گرفته است. اگر این بازی تجربه نکرده‌اید، الان بهترین زمان ممکن است.

تصاویر بازی جدید PlayDead نشان می‌دهند که این بازی تقریبا هم سبک بازی‌های قبلی این استودیو است و فضایی عجیب و مرموز دارد. امیدواریم به‌زودی خبرهای بیشتری از این بازی منتشر شود.


منبع: VG247

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید