شبکه نتفلیکس قرار است سریالی از روی کتاب‌ها و بازی‌های ویدیویی ویچر بسازد. سریالی که قرار است اواخر سال ۲۰۱۹ یا اوایل سال ۲۰۲۰ پخش شود. این شبکه اعلام کرد که در نمایشگاه «کامیک-کان بین‌المللی سن دیگو» حضور دارد و می‌خواهد اطلاعات جدیدی از این سریال منتشر کند. با این حال نتفلیکس تصاویر جدید از سریال ویچر هم منتشر کرد. تصاویر جدید از سریال ویچر مربوط به شخصیت‌های اصلی این فیلم می‌شوند. شخصیت‌هایی که در دنیای بازی‌های ویدیویی برای گیمرها آشنا هستند. پنل نتفلیکس برای سریال ویچر در تاریخ ۲۸ تیرماه برگزار می‌شود. حتی گفته شده این پنل به‌صورت زنده هم پخش می‌شود.

تصاویر جدید از سریال ویچر

هر سه هنرپیشه اصلی این سریال در این پنل حضور دارند. هنری کویل، آنیا چالوترا و فری آلن که به ترتیب نقش شخصیت‌های گرالت، ینیفر و سیری را بازی می‌کنند، در این پنل حضور دارند. در تصاویر جدید از سریال ویچر می‌توانید این شخصیت‌ها را هم مشاهده کنید.

گفته شده فصل اول این سریال در ۱۰ قسمت ساخته می‌شود و بعید نیست که تریلری هم از آن در جریان نمایشگاه کامیک-کان نشان داده شود. دنیای فانتزی ویچر از موجودات عجیبی و هیولاهای مختلفی تشکیل شده است. در کنار انسان‌ها و الف‌ها، ویچرها و هیولاها هم دیده می‌شوند. ویچرها گروهی هستند که هیولاها را شکار می‌کنند و گرالت یکی از معروف‌ترین ویچرها این دنیا است. سریال ویچر از روی کتاب‌هایی ساخته شده که «آندژی ساپکوفسکی» آن‌ها را نوشته است.


منبع: GameSpot

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید