شرکت ریزر به واسطه ساخت سخت‌افزارهای مخصوص بازی شناخته می‌شود. کنترلرهای مختلف، ماوس، کیبرد، کیس و حتی گوشی موبایل مخصوص بازی از جمله محصولات این شرکت هستند. حالا به نظر می‌رسد که توستر ریزر هم در حال ساخت است.

توستر شرکت ریزر می‌تواند لوگوی معروف این شرکت را که یک مار سه سر است روی نان بیاندازد. پروژه توستر یک پروژه داخل شرکتی است که توسط گروه کوچکی از مهندسان ریزر ساخته می‌شود؛ اما این پروژه به‌عنوان دروغ ۱۳ عنوان شده بود و کسی فکرش را هم نمی‌کرد که چنین محصولی واقعا ساخته شود. استقبال از این دروغ ۱۳ به‌قدری بود که حالا واقعا این توستر ساخته شده است. دروغ ۱۳ این توستر که
در سال ۲۰۱۶ میلادی به وجود آمد، یک میلیون لایک دریافت کرد و همین اتفاق باعث ساخت آن شد. حالا این محصول قرار است رنگ واقعیت را به خود ببیند.

هنوز گفته نشده که این توستر کی راهی بازار می‌شود و چه قیمتی دارد. بد نیست نگاهی هم به ویدیوی آن داشته باشید:

شاید با عرضه توستر از طرف ریزر شاهد محصولات دیگر هم باشیم. شاید وسیله‌های دیگری که می‌توانند مورد توجه گیمرها قرار بگیرند که کاربرد عمومی‌تری دارند.


منبع: Variety

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید