فیلم جدید «مارتین اسکورسیزی» با نام «مرد ایرلندی» در ژانر زندگینامه‌ای-جنایی، که فیلم‌نامه آن بر پایه زندگی «فرانک شیران» (تبهکار ایرلندی) نوشته شده است، پاییز ۲۰۱۹ اکران خواهد شد. کمپانی نتفلیکس که پخش این فیلم را بر عهده دارد، در اسکار ۲۰۱۹ همه را غافلگیر کرد؛ این غافلگیری با پخش تیزر مرد ایرلندی در مراسم اسکار اتفاق افتاد. در این تیزر کوتاه، اطلاعات چندانی از سیر داستان به مخاطب ارائه نمی‌شود؛ دلیل این موضوع می‌تواند به‌پایان نرسیدن مراحل تولید درام جنایی اسکورسیزی باشد.

تیزر مرد ایرلندی در مراسم اسکار ۲۰۱۹ را در گیکیطور ببینید.

با وجود اطلاعات کمی که از جزییات ساخت فیلم جدید اسکورسیزی در اختیار رسانه‌ها قرارگرفته است، به چند نکته کوتاه درباره مرد ایرلندی می‌پردازیم:

قبل از هر چیز، می‌دانیم که باید منتظر یک اثر سینمایی چشم‌گیر باشیم؛ این موضوع، از روز اول و با توجه به حضور رابرت دنیرو، آل پاچینو و جو پشی در برابر دوربینی که هدایت آن بر عهده مارتین اسکورسیزی است، چندان دور از انتظار نبود. نکته مهم دیگر، حتمی شدن اکران آن در پاییز ۲۰۱۹ است که پس از سه سال انتظار مشتاقانه، خبر خوبی برای علاقه‌مندان محسوب می‌شود.

تیزر مرد ایرلندی در مراسم اسکار

همان‌طور که پیش‌ازاین اعلام شده بود، فیلم «مرد ایرلندی» بر اساس رمان غیرداستانی «شنیده‌ام که منازل را رنگ می‌کنی» نوشته چارلز برنت ساخته شده است که در سال ۲۰۰۵ جایزه کتاب سال را از آن خود کرد. نگارش فیلم‌نامه جدید‌ترین اثر اسکورسیزی را «استیون زایلیان» برعهده گرفته است و بیشتر به رویارویی آدمکش ایرلندی (رابرت دنیرو) و جیمی هوفا (آل پاچینو) می‌پردازد.

در ساخت نیمی از فیلم، که به دوران جوانی کاراکترهای ایرلندی و هوفا مربوط است، از تکنولوژی دیجیتال برای جوان‌سازی چهره دنیرو و پاچینو استفاده شده است. اجرای این سبک از جلوه‌های کامپیوتری به صرف زمان و تلاش بسیار نیاز دارد و کنجکاوی برای تماشای نتیجه آن بر اشتیاق مخاطبان می‌افزاید.

تیزر مرد ایرلندی در مراسم اسکار

تریلر مرد ایرلندی چندی پیش منتشر شد؛ اما تماشای دوباره آن خالی از لطف نیست:


منبع: Consequence Of Sound

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید