حساب توییتر سامسونگ واحد اندونزی ویدیویی کوتاهی در مورد پرچم‌دار بعدی این شرکت منتشر کرد که به معرفی گلکسی نوت 10 در جریان مراسم Unpacked در روز ۱۶ مردادماه اشاره دارد. البته تاریخ معرفی این گوشی مدتی پیش به‌صورت رسمی اعلام شده بود، ولی تیزر گلکسی نوت 10 نشان می‌دهد که سامسونگ قرار است چگونه این گوشی را بازاریابی کند.

به‌صورت خلاصه، در این ویدیو اعلام می‌شود که به جای استفاده از چند دستگاه (کامپیوتر، لپ‌تاپ، فلش و…)، می‌توانید از یک دستگاه استفاده کنید که کار همه آن‌ها را انجام می‌دهد. گلکسی نوت 10 می‌تواند به کمک دستگاه DeX به یک کامپیوتر رومیزی تبدیل شود و می‌تواند بیشتر کارهای یک لپ‌تاپ و یک فلش USB را انجام دهد. البته سامسونگ با استفاده از یک گوشی آیفون در آخر این تیزر، تیکه‌ای مستقیم هم به اپل انداخته است.

تیزر گلکسی نوت 10 بیشتر بعد کاری این گوشی را نشان می‌دهد و اشاره‌ای به کاربردهای این گوشی برای کاربران عادی ندارد. این در حالی است که سال گذشته که سامسونگ، تیزر گلکسی نوت 9 را منتشر کرد، به کیفیت دوربین، سرعت آن در اجرای بازی‌ها، مقاومت آن در برابر آب و… اشاره کرد. در حقیقت امسال، بازاریابی این گوشی به‌جای معرفی یک گوشی همه‌کاره، به یک گوشی مخصوص کار متمرکز شده است.

در مورد خود گوشی، ظاهرا سامسونگ قرار است سه مدل از گلکلسی نوت 10 را معرفی کند که یکی از آن‌ها، از اینترنت نسل پنجم هم پشتیبانی می‌کند. هر سه‌گوشی، یک دوربین سلفی در بالا-وسط نمایشگر و سه (یا بیشتر) دوربین اصلی دارند.


منبع: Twitter

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید