اگر ازجمله افرادی بودید که دوست داشتید «جرد لتو» را در فیلمی مخصوص «جوکر» مشاهده کنید، از شنیدن این خبر ناراحت خواهید شد. بر اساس گزارش سایت Forbes کار ساخت فیلم جوکر با حضور جرد لتو متوقف شده و این فیلم هیچ‌وقت ساخته نمی‌شود. قبلا گزارش شده بود که جرد لتو در نقش جوکر در فیلمی مجزا بازی می‌کند.

در ادامه گزارش سایت Forbes گفته شده که نه‌تنها جرد لتو در نقش جوکر بازی نخواهد کرد بلکه فیلم «هارلی کویین» هم ساخته نخواهد شد. لازم به ذکر است که فیلم مجزای جوکر با توجه به شخصیت جرد لتو به‌عنوان جوکر فیلم Suicide Squad بود.

چند ماه پیش مشخص شد که دو شرکت وارنر و دی‌سی روند ساخت فیلم جدید جوکر را شروع کرده‌اند. جوکر جدید توسط «واکین فینیکس» بازی خواهد شد. گفته شده این فیلم به ریشه شخصیت جوکر می‌پردازد و بیان می‌کند که جوکر چگونه به وجود می‌آید.

سایت Forbes اعلام کرده که پروژه‌های قبلی دی‌سی دیگر دنباله نخواهند داشت و فیلم Suicide Squad هم با یک بازسازی جدید مواجه خواهد شد. فیلم‌های دی‌سی در مقایسه با فیلم‌های مارول با استقبال خوبی مواجه نشدند. همین موضوع باعث شد که دی‌سی به فکر سروسامان دادن به این فیلم‌ها بیافتد. حالا باید منتظر باشیم و ببینیم که فیلم‌های جدید دی‌سی چگونه نظر مخاطب را به خود جلب می‌کنند.


منبع: Forbes

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید