کامرون موناگان بازیگر نقش جوکر سریال گاتهام آخرین خنده خود را سر می‌دهد

در قسمت پایانی سریال محبوب «گاتهام» (Gotham)، مجموعه پنج فصلی که هرکدام شامل قسمت‌های زیادی است و به‌نوعی پیش‌درآمد بتمن است، شوالیه تاریکی دوباره برمی‌گردد – و بنابراین رقیب قدیمی او نیز خواهد بود.

شبکه فاکس، تیزری از دو قسمت آخر سریال منتشر کرده است که «کامرون موناگان» را در نقش نسخه جدید جوکر نشان می‌دهد. با نگاهی به تیزر فصل آخر و قسمت صدم این سریال که در روز دروغ اول آوریل منتشر شد، بازیگر نقش جوکر سریال گاتهام ، کامرون موناگان با لباس بنفش همیشگی‌اش ظاهر می‌شود و با موهای رشته‌رشته سبزرنگش، برگی تازه را از شخصیت این کاراکتر رو می‌کند.

جوکر سریال گاتهام

در این سریال، «بن مکنزی» در نقش کارآگاه جیمز گوردون، «دونال لاگ» در نقش هاروی بولاک، «دیوید مازوز» در نقش بروس وین، «کامرن بیکوندوا» در نقش سلینا کایل، «مورنا باکارین» در نقش لزلی تامپکینز، «شان پرتوی» در نقش آلفرد، «رابین لرد تایلور» در نقش پنگوئت و «کریستیل رید» در نقش سوفی فالکون حضور دارند.

در اوایل این هفته، عوامل گاتهام تایید کردند که قسمت پایانی این سریال با پیدا شدن بتمن شروع می‌شود. او در این قسمت هست؛ اما در آخرین صحنه حضور ندارد. یک صحنه از آخرین قسمت سریال ازنظر زمانی در فصل قبلی است و بعد بقیه داستان در آینده رخ می‌دهد. تقریبا حس می‌کنید، مثل یک خلبان در یک مسیر عجیب‌وغریب قرار دارید.

موناگان در نقش جوکر ترکیبی از چند جوکر قبل از خود است؛ مقداری از «سزار رومرو» در مجموعه تلویزیونی اصلی بتمن دارد و مقداری هم از شوالیه تاریکی «کریستوفر نولان» الهام‌ گرفته است. و البته شما نمی‌توانید تاثیر کار «مارک همیل» را بر بتمن در سری کارتونی این مجموعه نادیده بگیرید.

همزمان با ایفای نقش موناگان در نقش جوکر سریال گاتهام، «خواکیم فونیکس» هم به‌صورت رسمی در لباس جوکر قرار می‌گیرد تا به شخصیت جوکر در فیلمی مستقل که هنوز بدون عنوان است و برای ساخت آن تا پایان سال برنامه‌ریزی‌شده است، هویت ببخشد. ما در این فیلم نماهایی دیده‌ایم که نگاه واقع‌بینانه‌تری به داستان دارد؛ درحالی‌که گاتهام به کپی‌های قبلی نزدیک‌تر است.

با بازگشت گاتهام، خواهیم دید که چه کسی آخرین بار خواهد خندید! دو قسمت پایانی این سریال در روزهای ۱۸ آوریل (۲۹ فروردین‌ماه) و ۲۵ آوریل (۵ اردیبهشت‌ماه) پخش خواهد شد.


منبع: Polygon

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید