اگر بازیکنان در زمان بازی کردن سعی می‌کنند به سایر شخصیت‌های داخل بازی حمله کنند و ببینند آن‌ها چه واکنشی نشان می‌دهند. حالا به نظر می‌رسد که حمله به مرد در سایبرپانک 2077 هم امکان‌پذیر شده و بازیکنان تقریبا می‌توانند به همه حمله کنند. البته سازندگان بازی به این موضوع اشاره کرده‌اند که حمله مردم در سایبرپانک 2077 شامل محدودیت‌هایی می‌شود. مثلا بازیکنان نمی‌توانند به سمت کودکان و شخصیت‌های اصلی بازی حمله کنند.

سازندگان بازی به این موضوع اشاره‌کرده‌اند که حمله به مردم در سایبرپانک 2077 بدون عواقب نخواهد بود و احتمالا پلیس و سایر نیروهای امنیتی به سمت بازیکن حمله می‌کنند؛ پس اگر به کسی حمله کردید باید خودتان را برای یک مبارزه طولانی‌تر آماده کنید.

حمله به مردم در سایبرپانک 2077

صحبت درباره سایبرپانک 2077 بسیار زیاد است. سازندگان بازی در طول چند ماه گذشته سعی کرده‌اند اطلاعات مختلفی از بازی منتشر کنند. مثلا قرار است بسته‌های الحاقی بزرگی به بازی اضافه شود و حتی بازیکنان می‌توانند یکی از سه پیش‌درآمد در نظر گرفته شده برای قهرمان اصلی را انتخاب کنند و وارد بازی شوند. سازندگان بازی قبلا اعلام کرده بودند که هیچ‌گونه سیستم اخلاقیاتی در بازی وجود ندارد و انجام دادن کار خوب و بد در بازی سنجیده نمی‌شود. بازی سایبرپانک در ۲۸ فروردین‌ماه سال ۹۹ راهی بازار می‌شود و گفته شده بیش از ۸۰ گیگابایت حجم دارد.


منبع: VG247

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید