در حالی که روند فیلم‌برداری فیلم مورتال کمبت به زودی در استرالیا شروع می‌شود، درجه سنی فیلم مورتال کمبت مشخص شد. درجه سنی فیلم مورتال کمبت بالای ۱۷ خواهد بود. فیلم شامل صحنه‌های خشن بسیار زیادی است و گفته شده که «فیتالیتی» هم دارد.  تهیه کننده این فیلم ‌«جیمز وان» خواهد بود و مشخص شده که «جو تسلیم» هم نقش شخصیت «ساب-زیرو» را بازی می‌کند. حتی مشخص شده که «گرگ روسو» فیلم‌نامه را می‌نویسد. فیلم‌نامه‌ای با درجه سنی بالای ۱۷ سال که فیتالیتی هم در آن دیده می‌شود. گرگ روسو به تازگی در توییتر خود به درجه سنی فیلم مورتال کمبت اشاره کرده و گفته که علاقه‌مندان به این فیلم بالاخره می‌توانند فیتالیتی‌های معروف را روی صفحه نمایش بزرگ سینما مشاهده کنند. البته او اطلاعات بیشتری درباره این موضوع منتشر نکرد.

درجه سنی فیلم مورتال کمبت

فیلم‌های قبلی مورتال کمبت در سال ۱۹۹۵ و ۱۹۹۷ ساخته شدند که درجه سنی بالای ۱۳ سال را دریافت کرده بودند. در این درجه‌بندی سنی هیچ‌گونه صحنه‌ای که شامل خون باشد نشان داده نمی‌شود. وجود خون در فیلم‌ها به‌راحتی درجه سنی را بالا می‌برد. بازی مورتال کمبت ۱۱ هم که همین چند ماه پیش راهی بازار شد، خشونت بسیار زیادی دارد. سطح خشونت و اجرای فیتالیتی‌ها در این بازی بسیار بالا رفته است.

فیلم مورتال کمبت در اواسط اسفندماه سال ۲۰۲۱ اکران می‌شود.


منبع: Engadget

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید