به‌تازگی اولین تصویر روچ در سریال ویچر منتشر شده است. روچ اسب قهرمان اصلی مجموعه داستان‌های ویچر است که طرفداران زیادی هم دارد. تصویر روچ در سریال ویچر بخشی از نمای سریال است. در این تصویر هنری کویل بازیگر نقش گرالت را مشاهده خواهید کرد که سوار بر روچ است. اگر کمی بهتر به تصویر نگاه کنید‌، متوجه شمشیر نقره‌ای گرالت هم خواهید شد. شمیشری که با آن هیولاهای مختلف را می‌کشد.

سریال ویچر قرار است از روی کتاب‌های ویچر ساخته شود و ارتباطی به بازی نخواهد داشت. پس قطعا این سریال تفاو‌ت‌هایی با بازی خواهد داشت. چند روز پیش هم یکسری تصویر جدید از این سریال منتشر شد که بیشتر شخصیت‌های اصلی سریال را نشان می‌داد.

روچ در سریال ویچر

با منتشر شدن تصویر روچ در سریال ویچر باید منتظر خبرهای بیشتر از این سریال باشیم. قطعا در مراسم کامیک-کان امسال چه چند روز دیگر برگزار می‌شود، خبرهای بیشتری از این سریال منتشر می‌شود. شاید اولین تریلر از سریال را در این مراسم مشاهده کنیم. گفته شده سریال ویچر اواخر سال ۲۰۱۹ یا اوایل سال ۲۰۲۰ روی شبکه نتفلیکس منتشر می‌شود. فصل اول این سریال، هشت قسمت خواهد داشت.


منبع:‌ VG247

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید