درحالی‌که فصل هشتم بازی تاج و تخت یک ناامیدی بزرگ برای طرفداران این مجموعه بود، رکورد جدیدی برای فصل آخر این سریال ثبت شد. رکورد فصل هشتم بازی تاج و تخت بسیار شگفت‌انگیز است. فصل هشتم این سریال توانست بیشترین میزان بیننده در تاریخ سریال‌های تلویزیونی را به خود اختصاص دهد. همچنین رکورد بیننده‌های یک قسمت سریال در تاریخ تلویزیون هم شکسته شد. رکورد سمت آخر سریال بازی تاج و تخت به ۱۹٫۳ میلیون نفر رسید. این رکورد قبلا در اختیار قسمت پنجم از فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت با ۱۸٫۴ میلیون نسخه بود.

رکورد فصل هشتم بازی تاج و تخت

به‌صورت میانگین هر قسمت از فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت ۱۳٫۶ میلیون نفر بیننده داشت. رکورد فصل هشتم بازی تاج و تخت از نظر میزان بیننده‌ها هم به ۴۴٫۲ میلیون نفر رسید. رکورد قبلی شبکه HBO برای بیننده‌های قسمت آخر یک سریال در اختیار The Sopranos بود که ۱۱٫۹ میلیون بیننده داست. این رکورد مربوط به سال ۲۰۰۷ می‌شد که هنوز سرویس‌ها پخش اینترنتی راه اندازی نشده بودند.

سریال بازی تاج و تخت در حالی به پایان رسید که گفته شده سه مجموعه دیگر قرار است بر اساس این سریال ساخته شوند. گفته شده داستان یکی از این دنباله‌ها به هزاران سال قبل از سریال اصلی باز می‌گردد و به نایت کینگ ارتباط دارد. هنوز درباره دنباله‌های دیگر اطلاعاتی منتشر نشده است.


منبع:‌ Tech Crunch

علاقه‌ مجید به بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی باعث شد که او در این حوزه فعالیت زیادی داشته باشد. مجید سال‌های زیادی است که در حوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی فعالیت می‌کند و درکنار اینکه خبرها و اتفاقات روز این حوزه را دنبال می‌کند، علاقه‌ زیادی به داستان‌ها و فیلم‌های فانتزی هم دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید